2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریزش موی سکه ای شوهزم یه مدت درگیرش بود ریشو ابزو سکه ای میریخت دکتر گف از استرسه پماد داد و قرصزینگ پلاس تا سی روز خورد خوب شد 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2731
ببخشید دلیل ریزشتون چیه ؟

ميگن اعصاب هست ولي من فكر ميكنم ژنتيك باشه خاله مادربزرگم چندين سال پيش اين بيماري و داشته مادربزرگم ميگه يادم مياد وقتي ٨ ساله بودم خاله ام هميشه روسري سرش بود كچل بود 

واسه من كل سرم ريخته

اخه نوشتی سکه ای 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

قرص زینک پلاس حتما بویر روزی یکی بخور دکترم برو 

2738
ميگن اعصاب هست ولي من فكر ميكنم ژنتيك باشه خاله مادربزرگم چندين سال پيش اين بيماري و داشته مادربزرگم ...

ای بابا منم بخاطر کم کاری تیرویید دارم کچل میشم خسته شدم ببین فقط یه راه حل داری ولی باید تا آخر عمر مصرف کنی اونم مایندوکسیدیل هست اگه قطع کنی دوباره ریزش برمیگرده

اخه خيلي ها الوپسي و نميشناسن گفتم سكه ايي كه بشناسن

عزيزم عمه منم دچار آلوپسى هستن بعد رفت دكتر بهش مركز اسكالپ دكتر آيرملو و معرفى كردن كه انجمن آلوپسى هم تاييدشون ميكنه 

فک کنم نیس🤐😐

واسه ريزش سكه اى آلوپسى روش اسكالپ و انجام ميدن عمه من آلوپسي داره دكترش بهش مركز اسكالپ دكتر آيرملو معرفى كرده ك انجمن آلوپسى هم تاييدشون ميكنه اگه اشتباه نكنم تو سعادت آباد

2706