2737
2734
عنوان

بی بی منفی باردار بودن

159 بازدید | 15 پست

سلام خانوما 

من تنبلی تخمدان دارم سابقه عقب افتادن پریود دارم 

الان ۱۸ روزه پریودم عقب افتاده روز موعد پریودم بی بی زدم منفی . ۵روز از موعد پریودم گذشت دوباره بی بی زدم منفی. 

ممکنه باردار باشم بی بی نشون  نداده باشه🥺؟؟

خدایا دامن‌همه منتظرا رو سبز کن

اگه لقاح دیر انجام شده بله ، میتونی آزمایش خون بدی مطمئن بشی

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم از بارداری نیس تنبلی و کیست نمیزاره پریود شی برو دکتر بهت دوفاستون میده ایشالا خوب میشی ولی ...

چناسالم دوفاستون خوردم تا وقتی قرص میخورم مرتبه باز بعدش به هم میریزه😭

پس تو باید متابولیسمتو بالا ببری یعنی مرتب ورزش کنی 

باشگاه ثبت نام کردم میرم فردا دومین روزه  

میگم به نظرت بی بی بزنم دوباره؟ آخه همش میترسم حامله باشم ورزش میکنم سقط بشه

2738
باشگاه ثبت نام کردم میرم فردا دومین روزه   میگم به نظرت بی بی بزنم دوباره؟ آخه همش میترسم حامل ...

چرا بی بی بزنی برو تست بده چون حتی دکترم بری به بی بی اکتفا نمیکنه میفرسته آزمایش برو آز بده خیالت راحت شه ایشالا به زودی باردار میشی عزیزم 

میترسم منفی باشه😔😔

منم ۸ماه اقدام کردم نشد آخر رفتم دکتر پریودام نامنظم بود گفت تنبلی داری با یه عالمه کیست ورزش اجباری چهار مدل دارو داد بهم و من همه رو دقیق انجام دادم لطف خدا همون ماه باردار شدم تو ام توکلت بخدا باشه این دوره پریود شو بعدش درمان کن سریع باردار شو به امید خدا تهرانی؟

2706