2737
2734
عنوان

چقد یه ادم میتونه نفهم باشه؟😑طلبکارم هست😐🖐🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 1304 بازدید | 158 پست
خب ببین تو هوا به این سردی سر تا پای منو خیس کرد پهلو هام یخ زده 😬😬😬

شوخی کرد ولی شوخی خرکی

همون موقع باید مینداختیش ت رودخونه 

بعدشم میگفتی هرکی با من ور افتاد در افتاد ی همچین چیزی 

مرتیکه مودراز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میکی اما عاشقش میشه اونم اگر این کارو کرده فقط خواسته باهات شوخی کنه و یکم صمیمی تر بشین همین  ...

اصلا نمیدونی مامان بابام چجوری خاطرشو میخوان😐😳

نه بابا ازش بدم میومد بیشترم بدم اومد 

اخه خب وسط همچین روز سردی روا نبود منو خیس کنه🥲💔

حالا اون به کنار چرا ناراحت شدش رو نمیفهمم😐انتظار داشت حرف مامانمو بندازم زمین به خاطرش😒

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
شوخی کرد ولی شوخی خرکی همون موقع باید مینداختیش ت رودخونه  بعدشم میگفتی هرکی با من ور افتاد د ...

درستش اینه هرکی با من در افتاد ور افتاد  😂😂😂

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
2731
خب شوخی بوده باید خوش میگذشت توهم بچه نیستی اونم بزرگ نیس😂😂😂😂😂

خیلی سرده خب..تازه خوب شدم 🤧

اون خیلی بزرگه😐

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2738

😹پسره ی مو دراز

هرکی دور ورمه موهاش بلنده از جلو تا رو دماغش از دور سفید حالم بهم میخوره فک میکنن خیلی قشنگن

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
بابا چرا انقدر سخت میگری تفریح بوده دیگه حالا این یه بار هیچی نگو ببین تکرار می کنه یانه 

هیچی نگفتم ولی هی میاد ادا منو در میاره مسخره میکنه  😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بیشعوره.متنفرم یکی روم اب بریزه🤨

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
میدونی چیکار کنی باید ی کاری کنی پشماش فر بخوره اون ی بطری ریخت ت ی تشت بریز یر ب یر بشین😁

بهش گفتم اگه مردی وایستا منم خیست کنم فرار کرد 😐😂

شوخی کرد ولی شوخی خرکی همون موقع باید مینداختیش ت رودخونه  بعدشم میگفتی هرکی با من ور افتاد د ...

حسم میگه شوخی نبود ..میدونی کمین کرده بود قشنگ😐

بابا من رفتم تو شوک کلا

مرز نفرت و عشق اندازه مو هس🤭

بیخیال😐من از این چندشم میشه با این اخلاق داغونش😁😬

2706