2733
2734

امروز رفتیم یه طبیعت که رودخونه داشت بعد من نمیدونستم دوست مامانمم قراره بیاد دوست مامانم یه پسر داره که مامان و بابام عاشقش شدن😑😑😑

بعد حالا جای رودخونه بودیم من لیوان اب دستم بود گل بود حاشیه رودخونه خم شدم که نیوفتم که اب تو لیوان در حد یکی دو قطره ریخت رو پسره😐معذرت هم خواستم خودشم دید عمدی نبود😑بعد حالا یک ساعت گذشته بود بلند شدم برم از تو ماشین توپ بیارم یهو از سر تا پام خیس شد 😐پسره بی ادب با بطری روم اب ریخت!😑بعدشم هر هر میخندید😳بارونی هم تنم بود انقد روم اب ریخته بود میشد تو جیبام ماهی بندازی حسابی لرز کردم و سرما خوردم مامانم گفت یه دو دیقه مراقب خواهرم باشم میره پتو بیاره برام همزمان پسره با پسر خاله اش اومد گف با ما بیا بریم دور بزنیم منم خیسسس!😑👎🏻گفتم خواهرم هس گف اونو ول کن با ما بیا😑بعد اونا رفتن من نرفتم حالا اومده ناراحته که چرا نرفتم😑نفهم اصلا با خودش فکر نمیکنه منو از صب خیس کرده دارم سرما میخورم تازه اومده برا من قیافه هم میگیره چه واکنشی نشون بدم بهش😑

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
عاشقید

متنفرم ازش😐

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سن؟

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
2731
سن؟

سن کدوم؟من ۱۶اون فک کنم نوزده بیست 

اون بزرگه من بچم😑

یعنی با بطری اب ریختنو بچه پنج ساله هم انجام نمیده اوج بی فرهنگی بود😐

2738
متنفرم ازش😐

میکی اما عاشقش میشه اونم اگر این کارو کرده فقط خواسته باهات شوخی کنه و یکم صمیمی تر بشین همین 

فقط اونجایی که میگی مامان و بابام عاشقشن برعکس شده ها 😂😂

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
سن کدوم؟من ۱۶اون فک کنم نوزده بیست  اون بزرگه من بچم😑 یعنی با بطری اب ریختنو بچه پنج ساله هم ...

خب شوخی بوده

باید خوش میگذشت

توهم بچه نیستی اونم بزرگ نیس😂😂😂😂😂

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
سن کدوم؟من ۱۶اون فک کنم نوزده بیست  اون بزرگه من بچم😑 یعنی با بطری اب ریختنو بچه پنج ساله هم ...

بابا چرا انقدر سخت میگری تفریح بوده دیگه حالا این یه بار هیچی نگو ببین تکرار می کنه یانه 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
طبق رمان ها در آینده نزدیک عاشق میشوید😁

😐نه این گاو تر از این حرفاست 😐

اصلا نمیدونی چجوریه😐پسره مو دراز اصلا به هیچ جاش نبود روم اب ریخته 😑من مطمعنم سرما میخورم

😐نه این گاو تر از این حرفاست 😐 اصلا نمیدونی چجوریه😐پسره مو دراز اصلا به هیچ جاش نبود روم اب ریخت ...

میدونی چیکار کنی باید ی کاری کنی پشماش فر بخوره

اون ی بطری ریخت ت ی تشت بریز یر ب یر بشین😁

این داستان آخرش به عاشقی و ازدواج ختم میشه😐✋😂

من از چی این پسره مو دراز باید خوشم بیاد اخه😐🖐🏻

بی‌جنبه ای ! !!!‌خب شوخی کرده !  توی تفریح ها از این‌شوخی ها خصوصا بین نوجون ها و جوون ها زیاد ...

خب ببین تو هوا به این سردی سر تا پای منو خیس کرد پهلو هام یخ زده 😬😬😬

2706