2137
2106

امروز رفتیم یه طبیعت که رودخونه داشت بعد من نمیدونستم دوست مامانمم قراره بیاد دوست مامانم یه پسر داره که مامان و بابام عاشقش شدن😑😑😑

بعد حالا جای رودخونه بودیم من لیوان اب دستم بود گل بود حاشیه رودخونه خم شدم که نیوفتم که اب تو لیوان در حد یکی دو قطره ریخت رو پسره😐معذرت هم خواستم خودشم دید عمدی نبود😑بعد حالا یک ساعت گذشته بود بلند شدم برم از تو ماشین توپ بیارم یهو از سر تا پام خیس شد 😐پسره بی ادب با بطری روم اب ریخت!😑بعدشم هر هر میخندید😳بارونی هم تنم بود انقد روم اب ریخته بود میشد تو جیبام ماهی بندازی حسابی لرز کردم و سرما خوردم مامانم گفت یه دو دیقه مراقب خواهرم باشم میره پتو بیاره برام همزمان پسره با پسر خاله اش اومد گف با ما بیا بریم دور بزنیم منم خیسسس!😑👎🏻گفتم خواهرم هس گف اونو ول کن با ما بیا😑بعد اونا رفتن من نرفتم حالا اومده ناراحته که چرا نرفتم😑نفهم اصلا با خودش فکر نمیکنه منو از صب خیس کرده دارم سرما میخورم تازه اومده برا من قیافه هم میگیره چه واکنشی نشون بدم بهش😑

I can smell the sun from you🥺هی دنیا سوال دارم ازت😐چرا جوابمو نمیدی؟😦🤔دنیا پشمم حالیت نیست😂 همیشه نیمه پر لیوانو ببین حتی اگه تو نیمه پر لیوان جای اب دسشویی باشه😐💔I can smell the sun from you can smell the sun from you
عاشقید

متنفرم ازش😐

I can smell the sun from you🥺هی دنیا سوال دارم ازت😐چرا جوابمو نمیدی؟😦🤔دنیا پشمم حالیت نیست😂 همیشه نیمه پر لیوانو ببین حتی اگه تو نیمه پر لیوان جای اب دسشویی باشه😐💔I can smell the sun from you can smell the sun from you

سن؟

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر خاهرزادمه  یه مشت ادم کاو هی میپرن به ادم که فقط انگشت وسط مناسبشونه و سکوت من سکوت کردم بدون انگشت وسطه در جواب توهینت   نه خاصم نه اسم یه پرسپولیس با کلاسم  اذرماهی هستم به کسی مربوط نی که من غلط املایی دارم دوس دارم به تو چه؟!  اگه این به فرهنگه تف تو این بی فرهنگی که بقیه توهین میکنی سر غلط املایی .  یه اهی میکشم سوزان خودمو پیله میکنه درد داره مادر داشتن و ناتنی بودنش دردداره مادرت نفرین ته دلیت کنه انشاا سرطان بگیری  درد داره دلت مرگ بخاد و هی تف تو این روزگار مجازیم دلمو میشکونید؟!خو چرا؟!من خیلی بیچارم خدا منو نمیبینه 😂💔 جیگرم میسوزد  دلم میگرد رگم نبض میزند دلم مرگ میخاد!😭😂 میفهمید؟!  چرا خدا نه ریخت داد نه پول نه پدر مادر و خانواده خوب از همشون متنفرم دوتا خاهر ناتنی دارم دوستمن ولی خاهرمن همینارو دارم شما خیلیارو دارید؟!قدر بدونید نپرسید شهرمم شیرازاسمم ملودیه میشه برامرگم دوتا صلوات بفرستید😐لطفامن بریدم چون گناهه نمیکنم خودکشی  ببینید ممنونتونم  انقد سر هرچیزی به همه نپرید💙😂اخه شاید تو یچی نگفتی ولی قلب نداشته طرفو متلاشی کردی تو همین سایت☺💔

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

بی‌جنبه ای ! !!!‌خب شوخی کرده ! 

توی تفریح ها از این‌شوخی ها خصوصا بین نوجون ها و جوون ها زیاد پیش میاد

اگه لطف کنیدو منو و ارزوهامو یه صلوات مهمون کنید ممنون میشم دوستای دوست داشتنی ! خدایا ، خدای خوب و مهربونم بخاطر این همه نعمتی که همیشه دراختیارم بوده و قدرشو ندونستم الان یباره میگم شکرت ! پیشاپیش ممنونم که منو به همه خواسته هام میرسونی و ارزوهام و بزودی خاطره  میکنی واسم ! 
سن؟

سن کدوم؟من ۱۶اون فک کنم نوزده بیست 

اون بزرگه من بچم😑

یعنی با بطری اب ریختنو بچه پنج ساله هم انجام نمیده اوج بی فرهنگی بود😐

متنفرم ازش😐

میکی اما عاشقش میشه اونم اگر این کارو کرده فقط خواسته باهات شوخی کنه و یکم صمیمی تر بشین همین 

فقط اونجایی که میگی مامان و بابام عاشقشن برعکس شده ها 😂😂

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
سن کدوم؟من ۱۶اون فک کنم نوزده بیست  اون بزرگه من بچم😑 یعنی با بطری اب ریختنو بچه پنج ساله هم ...

خب شوخی بوده

باید خوش میگذشت

توهم بچه نیستی اونم بزرگ نیس😂😂😂😂😂

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
2050
سن کدوم؟من ۱۶اون فک کنم نوزده بیست  اون بزرگه من بچم😑 یعنی با بطری اب ریختنو بچه پنج ساله هم ...

بابا چرا انقدر سخت میگری تفریح بوده دیگه حالا این یه بار هیچی نگو ببین تکرار می کنه یانه 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
طبق رمان ها در آینده نزدیک عاشق میشوید😁

😐نه این گاو تر از این حرفاست 😐

اصلا نمیدونی چجوریه😐پسره مو دراز اصلا به هیچ جاش نبود روم اب ریخته 😑من مطمعنم سرما میخورم

😐نه این گاو تر از این حرفاست 😐 اصلا نمیدونی چجوریه😐پسره مو دراز اصلا به هیچ جاش نبود روم اب ریخت ...

میدونی چیکار کنی باید ی کاری کنی پشماش فر بخوره

اون ی بطری ریخت ت ی تشت بریز یر ب یر بشین😁

این داستان آخرش به عاشقی و ازدواج ختم میشه😐✋😂

من از چی این پسره مو دراز باید خوشم بیاد اخه😐🖐🏻

بی‌جنبه ای ! !!!‌خب شوخی کرده !  توی تفریح ها از این‌شوخی ها خصوصا بین نوجون ها و جوون ها زیاد ...

خب ببین تو هوا به این سردی سر تا پای منو خیس کرد پهلو هام یخ زده 😬😬😬

2183
خب ببین تو هوا به این سردی سر تا پای منو خیس کرد پهلو هام یخ زده 😬😬😬

شوخی کرد ولی شوخی خرکی

همون موقع باید مینداختیش ت رودخونه 

بعدشم میگفتی هرکی با من ور افتاد در افتاد ی همچین چیزی 

مرتیکه مودراز

میکی اما عاشقش میشه اونم اگر این کارو کرده فقط خواسته باهات شوخی کنه و یکم صمیمی تر بشین همین  ...

اصلا نمیدونی مامان بابام چجوری خاطرشو میخوان😐😳

نه بابا ازش بدم میومد بیشترم بدم اومد 

اخه خب وسط همچین روز سردی روا نبود منو خیس کنه🥲💔

حالا اون به کنار چرا ناراحت شدش رو نمیفهمم😐انتظار داشت حرف مامانمو بندازم زمین به خاطرش😒

شوخی کرد ولی شوخی خرکی همون موقع باید مینداختیش ت رودخونه  بعدشم میگفتی هرکی با من ور افتاد د ...

درستش اینه هرکی با من در افتاد ور افتاد  😂😂😂