2733
2734

بچه اولم سه سالو نیمشه و مدتیه لج باز و وابسته شده با مشاوره صحبت کردم میگه بچه دوم بیارید درست میشه از تنهاییه وابستگیش

ما خونه نداریم و مستاجریم وضع متلیمون متوسطه

فقط ماشین داریم

با شوهرمم ی مدت خوب ی مدت بدیم ولی فعلا که زندگی در جریانه

به نظرتون اوردن بچه دوم الان منطقیه؟

اخه الان با این اوضا اقتصادی خیلیا دیگه نمیتونن خونه دار بشن پس باید کلا قید بچه رو بزنن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خب وقتی شرایطتو میدونی بچه ب دنیا نیار پسرت به مرور خوب میشه مشاور هم برای اونایی گفت که وضع مالی خوبی دارن

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
عزیزم خب وقتی شرایطتو میدونی بچه ب دنیا نیار پسرت به مرور خوب میشه مشاور هم برای اونایی گفت که وضع م ...

دخترت

حواسم نبود 😐😂

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2738

بنظرم شرایط روحیتون خیلی مهمتر از شرایط مالیه

اگر از این جهت اطمینان دارید چرا که نه

من تک فرزند زیاد دیدم.مشکلاتی‌که اونا داشتن رو بچه های من اصلا نداشتن .سه تا بچه دارم و‌دوقلو باردارم

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

نگا کن من تک فرزندم الان چندین ساله وابسته لجباز هستم هنوزم مشاور نمیتونه واسه زندگی کسی تصمیم بگیره

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹
2706