2137
2106

بچه اولم سه سالو نیمشه و مدتیه لج باز و وابسته شده با مشاوره صحبت کردم میگه بچه دوم بیارید درست میشه از تنهاییه وابستگیش

ما خونه نداریم و مستاجریم وضع متلیمون متوسطه

فقط ماشین داریم

با شوهرمم ی مدت خوب ی مدت بدیم ولی فعلا که زندگی در جریانه

به نظرتون اوردن بچه دوم الان منطقیه؟

اخه الان با این اوضا اقتصادی خیلیا دیگه نمیتونن خونه دار بشن پس باید کلا قید بچه رو بزنن؟

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2050

بنظرم شرایط روحیتون خیلی مهمتر از شرایط مالیه

اگر از این جهت اطمینان دارید چرا که نه

من تک فرزند زیاد دیدم.مشکلاتی‌که اونا داشتن رو بچه های من اصلا نداشتن .سه تا بچه دارم و‌دوقلو باردارم

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دنیای عجیبی شده است              ‏برای دروغ هایمان خدارا قسم میخوریم                             ‏و ب حرف راست ک میرسیم                                            ‏میشود جان تو!🖤         

نگا کن من تک فرزندم الان چندین ساله وابسته لجباز هستم هنوزم مشاور نمیتونه واسه زندگی کسی تصمیم بگیره

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹

پسرم ۵سالش شدید وابسته و لجباز خونه هم داریم شکر خدا شوهرم عالیه اما چون وضع مالیمون آنقدر خوب نیس قید بچه دوم زدم و نمیخام 

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید                                            خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن.                               خدایا هوای زندگی دادشم داشته باش بچه هاش گناه دارن یا حضرت زینب عمه جان 
2183
بنظرم شرایط روحیتون خیلی مهمتر از شرایط مالیه اگر از این جهت اطمینان دارید چرا که نه من تک فرزن ...

اشتباه میکنید

شرایط مالی هم درست به اندازه شرایط روحی مهمه 

چه بسا که ایشون گفتن با همسرشون هم مشکلاتی دارن 

بنظرم شرایط روحیتون خیلی مهمتر از شرایط مالیه اگر از این جهت اطمینان دارید چرا که نه من تک فرزن ...

ماشاءالله به جونت😃✌️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول برا همه اونایی که منتظر بچه اند، بعد همه اونایی که بچه شون مریضه،     بعد همه کسایی که تو راهی دارن،  آخرشم برا تو دلی من یه صلوات بفرستید. ممنون♥️

فقط میگم خودت بدبخت نکن هم بچه آولت کوچیک هم وضع مالی خوبی نداری بیخیال بچه 

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید                                            خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن.                               خدایا هوای زندگی دادشم داشته باش بچه هاش گناه دارن یا حضرت زینب عمه جان