2726

من ۳ ماه ک نامزد کردم....اما داره بهم میخوره ...من خیلی ناراحتم از اینک همه فامیل و ...میدونن و الان ...از ی طرفی خودم دوسش دارم...و از لحاظ روحی میدونم ک خیلی میشکنم،  ب نظرتون میتونم دووم بیارم؟خیلی حالم بده کمکم کنید ، با خودم میگم ی سال ناراحت باشم ی سال حرف مردم بشنوم بهتر از اینه ک ی عمر ناراحت باشم حالم بد باشه ...

بچه ها علت شو تو تایپیک قبلم گفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم سال ۹۱ نامزدی بهم خورد

همه چیزش نهایت یکساله

تا آخر عمرت خدارو شکر میکنی

الان ۸ ساله ازدواج کردم خیلی هم خوشبختم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

همینی که خودت گفتی فوقش چندماه ناراحتیو حرف مردم بعدش تمومه مگه چندسالته که بخوای انقدر زجر بکشی تو زندگی 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
منم سال ۹۱ نامزدی بهم خورد همه چیزش نهایت یکساله تا آخر عمرت خدارو شکر میکنی الان ۸ ساله ازدواج ک ...

خیلی حالم بده ، میخوابم بیدار میشم هر کاری میخوام بکنم یادش می افتم ....میخوام امشب بهش بگم باشه تموم کنیم ، آخ ازم خواسته ک تموم کنیم ،چون میگ من میخوام با دوستام باشم برم مسافرت نمیتونم مسئولیت ازدواج قبول کنم ، اولش خیلی ناراحتی کردم گریه کردم داد زدم سرش گفتم چ همون اول بهش فک نکردی چ با ابروم بازی کردی بعد گف باشه بریم سر خونه زندگی مون ولی من اگ یک ماه نبودم مشکلی نداری....بعد بخاطر ابروم گفتم باشه ،  ولی الان ک فک کردم میگم ن اینطوری نمیش وقتی نخواد نمیش، میخوام امشب بهش بگم ک تموم کنیم 😔

اونقدری دوستت نداره که از دوستاش بگذره مرد زندگی نمیشه ولش کن چند ماه میگذره کاملا فراموش میشه

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
خیلی حالم بده ، میخوابم بیدار میشم هر کاری میخوام بکنم یادش می افتم ....میخوام امشب بهش بگم باشه تمو ...

بهترین کارو میکنی،اینجور مردا اصلا به درد زندگی کردن نمیخورن،معلومم نیست میرن با دوستاشون خارج چه غلطی میکنن،زودتر بهم بزن خودتو خلاص کن،اصلا قابل اعتماد نیست

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
خب من با خونواده ش ک مشکل ندارم ، با خودش مشکل دارم 

عزیزمن میخواهی تموم کنی کلاتموم کن ی با راه دادگاه بره غلط کردن میفته حداقل۷تاسکه بهت میدن اول زنگ بزن خانوادش بگوکه اسم جدایی میاره میخوادجداشه بعدبروراه دادگاه بگوخودشم بره دادخواست بده تونری

2706