2737
2734
عنوان

بیاین بیاین😐کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 33 پست
چرا

امید واهی به خودت نده 

ی استوری چک کردن چیه...

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو اتاقش برو بهش بگو تو نسبت بهم حسی داری ببین چی میگه از کاراشم میتونی بفهمی مثلا بهت لبخند میزنه ر ...

نهههههه

بابا مگه پیامو ازش گرفتن

اونجوری خدایی نکرده اگه گفت ن ندارم چجوری خودشو جم کنه

من کویری خشکم اماساحلی بارانیم....ظاهری آرام دارد این دل طوفانیم!!
2738
نهههههه بابا مگه پیامو ازش گرفتن اونجوری خدایی نکرده اگه گفت ن ندارم چجوری خودشو جم کنه

اگه گفت نه ولش کنه فراموشش کنه برای همیشه 

از این کاربری دو نفر استفاده میکنه   
اگه گفت نه ولش کنه فراموشش کنه برای همیشه 

خب اره ولی برای اون لحظه خیلی سخته شنیدن نه اونم حضوری

بازم پیام رو میشه بلاک کرد دل خودت خنک شه😐

من که تو مجازی هم جرغعت نمیکنم بگم چه برسه رو در رو

تو مجازی بگو حتما

من برگردم عقب میگم بهش 

اینکه نگی همه زندگیت خراب میشه 

2706