2726
عنوان

بیاین بیاین😐کارتون دارم

314 بازدید | 33 پست

نه ببخشید کاری نداشتم فقط استرس دارم گفتم به شما هم بگم پسر عموم قبلا که فالوش میکردم قبول نمیکرد الان رفتیو خونشون وقتی برگشتم خونه فالوش کردم قبول کرد  ولی فالوم نکرد منم پیجم بازه دوروزه میاد استوریامو میبینه 😀خیلی خوشحالم ولی میترسم بعدش نا امید شم خیلی میترسم

دیروز شبم التماس خدا کردم که بهم بدتش 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کارت اشتباه

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
2706