2733
2734
عنوان

میخوام با دخترم تنها برم کیش، توصیه ای دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همسرم میگه بچه رو بزار تنها برو ولی دلم نمیاد دخترم خیلی بهم وابسته اس

اگه بزار بری که دیگه اصلا خوش نمیگذره،

با بچه هم زیاد خوش نمیگذره

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2738

دخترم اون سن بود رفتم کیش ولی همسرم هم بود،کشتی تفریحی و سافاری و شهر زیر زمینی و کشتی یونانی و کشتی آکواریوم و خیلی جاهای دیگه،خیلی خوش گذشت

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
همسرم میگه بچه رو بزار تنها برو ولی دلم نمیاد دخترم خیلی بهم وابسته اس

منم نمیتونم تنها بذارم بچم رو

چه هتلی میخواید برید؟

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2706