2726
عنوان

خانومای کاربلد به جنسیت جنین لطفا یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 51 پست
عزیزم حال نی نیت چطوره؟؟

بیمارستانه همچنان  

بخاطر مثبت بودن کرونام هنوزم طفل معصومم رو ندیدم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
من هم سر پسرم هم دخملی اینطوری بودم تا ده هفته خودش خوب شد

تنها چیزی که از طریقش میفهمم حاملگیم ادامه داره یا نه همینه.کوچکترین حالتی از حاملگی ندارم بعضی وقتا لیمو ترش با نمک دوسدارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو نافم بگیرم  من با سوزن رو نبضم انجام میدم بچه اول پسر میشه دوم دختر ولی ۳ سال پیش یه سقط ۶ ...

الان نبض خطا میده شکم درسته

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊
2728
عزیز دلم ایشالا به زودی بغلش میکنی  اصلا استرس نداشته باش خدا خودش حافظش هست

ممنونم ان شاالله با دعای شما  

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
فراوانی جان توضیح میدی خطای دست چیه

دست چپتو اینطوری بگیر بین این دوتا خطی که مشخص کردم خططای عمق پسرن خط های نازک و سطحی دختر چن من یدهچونه خط عمین دارم دوتا سطحی میشه یه پسر دوتا دخملی

دست چپتو اینطوری بگیر بین این دوتا خطی که مشخص کردم خططای عمق پسرن خط های نازک و سطحی دختر چن من یده ...

اها فهمیدم خوب الان چجوری بفهمم اول دختر میشه یا پسر

از بالا باید نگاه کنم ؟؟

بیمارستانه همچنان     بخاطر مثبت بودن کرونام هنوزم طفل معصومم رو ندیدم    

آخی الهی عزیزم دعای توسل بخون از ته دل از خدا بخواه بچه تو بهت برسونه شک ندارم دو سه روز نشده تو بغلته

اها فهمیدم خوب الان چجوری بفهمم اول دختر میشه یا پسر از بالا باید نگاه کنم ؟؟

نه این فقط تعداد و نشون میده ،ولی اویز رو شکم دقیق همین بچه ای که بارداری و میکه،راستی گرفتی؟گرد چرخید یا خطی

ببین دوتا خط خیلی عمیق یدونه سطحی وسطش  یعنی الان پسره؟ دقیقا مث سوزن رو نبضم که یه پسر یه دخ ...

دوتا پسر یه دختره گلم،از اونجایی هم که گفتی ویار شدید نداری حتما پسره،ویار دختر خیلی بده همش حالت تهوع

2706