2737
2734
عنوان

نوزادم ۸ ماهشه چیکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم فقط بهت میگم سعی کن درمان شی تا بعدا وقتی بچت بزرگ شد عذاب وجدان نداشته باشی

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2738
🥲🥲وای منم اینجوری نشم خیلی دختردوست دارم اگه پسربشه دوسش ندارم حس میکنم.خدایا کمکمان کن🥺❤️

این حرفارو همه میزنن قبل از اینکه بچه دار بشن اما به محض اینکه بچتو بغل کنی یه جوری مهرش به دلت میشینه که دیگه جنسیتش اصلا مهم نیست 😘

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
من برعکس پسر دوست داشتم دختر شد البته پسرم بود باز نوزاد دوست نداشتم 

میشه با مشاور مشورت کنی؟؟؟ بچت گناه داره 😢

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!

من درکت میکنم خودمم تا ۵ماهگی بچم نمیخاستمش من افسردگی شدید داشتم قرص خوردم خوب شدم،الان عاشقشم (۲سالشه)ولی هنوزم از گریه هاش خوشم نمیاد!البته بچه من بی اندازه اذیت کار بود،هنوزم نصفه شبا گریه میکنه فقط میگم بزرگ شه

من برعکس پسر دوست داشتم دختر شد البته پسرم بود باز نوزاد دوست نداشتم 

منم کمی مثل شما بوودم خدا ازم ناراحتشد بچه مو ٦٦ماهگی ازم گرفت الاان باید ٨ماهع میشد   

تو رو خدا این کارو نکن. شده قرص اعصاب بخور با خودتو بچه این کارو نکن .ک خدای نکرده مثل من عین س.....گ  ....پشیمون نشی.البته دوور از جون شما و کوچلوتوونن 

2706