2733
2734
عنوان

دختری ک ب داداشم پیله کرده

280 بازدید | 24 پست

داداشم ۲۰ سالشه دانشجو سال اخر فیزیوتراپیه

و کنارشم ی استارتاپ بنیانگذاری کرد و الان ی چی حدود ۳۰ ۴۰ میلیون درامد داره 

از پارسال اسفند عقد کنون پسر عموم 

خواهره عروس(همسر پسر عموم)

گیر داده بهش ۱۷ سالشه و واقعا دیوونس رفته تو شهرستان پدریمون چو انداخته ک فلانی عاشق منه و اذیتم میکنه 

الان پدر دختره زنگ زده ب بابام ک عین ادم بیاید خواستگاری بابای منم حسابی ناراحت شده ریخته تو خودش منم خونمون نیستم جوو اروم کنم 

حالا چیکار کنم؟چه برخوردی باید کنیم؟آبروی داداشم درخطره

دندانپزشک دربار....برای آرامش دلم انرژی مثبت برام بفرست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینم بگم دختره مطمننننم ب پولش چشم دوخته و تحصیلات و ایندش 

چهره داداشم خیلی سرتر از اونه اصلا خانوادگی فرهنگمون از خانوادشون بالاتره ولی رسوایی راه انداختههههه

حتما داداشت باهاش دوسته چرا همه تقصیرها انداختید روی دختر مردم؟

نه داداشم با یکی دیگه سه ساله دوسته ک منم میشناسمش اتفاقا اونم خیلی ناراحته

اینم بگم دختره مطمننننم ب پولش چشم دوخته و تحصیلات و ایندش  چهره داداشم خیلی سرتر از اونه اصلا ...

چیزی بین اون دختر و برادرتان نیست؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
2738
نه داداشم با یکی دیگه سه ساله دوسته ک منم میشناسمش اتفاقا اونم خیلی ناراحته

پس عجبیه 

محترمانه بهشون بگید که نامزد داره و اصلا با دخترتون هبچ ارتباطی نداشته

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
نه اصلا من با داداشم رابطمون خیلی صمیمیه کوچکترین چیراشم میگه 

این فقط حرفه چند وقت دیگه از یاد میره اگه یه بار دیگه صحبتی شد تعارف نکنید خیلی محکم برخورد کنید

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
2706