2237
2217
عنوان

تزریق کوتون به بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 55 پست
ترسیدم از چسب باشه دیگ نمیزنم ولی بیرون رفتنی خجالت می‌کشم بدون چسب . شما چن وقت چسب بدی 

من یبار بدون چسب نبودم طول روز تا الان چسب میزنم پوستم داغونه دیگه

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
بخدا روزگارم شده شب ها کابوس استرس ترمیم دارم پره هاشم نامتقارن کج هم هست سمت راست تو رو خدا دعا کن ...

بادا درست میشه تک تک حس هاتو داشتم درست میشه یکم زمان میبره من تازه تازه بعد ۲ سال شده همون که میخواستم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

دقیقا منم بینی ام افتضاح شده دوسندارم برم بیرون اصلااا 😭😭😭

عزیزم مشکلاتت چیا هست

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
بادا درست میشه تک تک حس هاتو داشتم درست میشه یکم زمان میبره من تازه تازه بعد ۲ سال شده همون که میخوا ...

جان من راست میگی شما بینیت کج بود درست شده پره های منم نا متقارن انقدر حرص میخورم بیشتر بایت کج بودن به سمت راسته

2215
ارل بابا انقد میگفتم تا آخر کج میمونه افسرده میشدم

گلم دعا کن اگر عکس فقط بینی اون موقع های که کج بوده والان که درست کاش بفرستی فقط بسته از بینیت

گلم دعا کن اگر عکس فقط بینی اون موقع های که کج بوده والان که درست کاش بفرستی فقط بسته از بینیت

بخدا گوشیمو تازه گرفتم یه هفته نمیشه همش تو کامپیوترمه که ویندوزش پریدع درس شد میزارم تگت میکتم میخوایی تو بزار ببینم بینی تو

منم تقریبا سه هفته اس عمل کردم. همش میترسم خراب بشه بینیم. چون به دکترم دسترسی ندارم بدم پیشش بدای ماساژ. گفته خودت انجام بده. دیشب خواب دیدم بینیم هم گوشت اضافه آورده هم خیلی کج و سوراخش کوچیک بزرگه

2050
فرو رفتگی فقط از سه قسمت هست 

وایی خداا چی میکنی من احمقم ۳ بار زد دکترر بهم کورتن نمیدونستم نباید بزنم به خودش گفتم دکترشریعتی این آمپول ها عوارض نداره گفت نهگفتم دکتر میگن عوارض داره نت نوشته با سرش گفت نه بعد گفت هیچی نمیشه خلاصه مطلب داغونم اینه نگاه کردن من شد آینه دق دق دق جنس بینی من استخوانی غضروفی بوده بهترین نوع حیف رفتم زیر تیغ یه دکتر نا بلد نمیدونم شایدم بلد ولی شانس من که داااغونم کرده

بخدا گوشیمو تازه گرفتم یه هفته نمیشه همش تو کامپیوترمه که ویندوزش پریدع درس شد میزارم تگت میکتم میخو ...

آهان خوب به سلامتی عزیز باشه ولش کن فدای سرت دعا کن در هر حال برام خوب بشم رهاااا بشم از این کابوس وحشتناک لعنتی

انشالا که خوب میشه غصه نخور

خدا از زبونت بشنوه گلم ممنونتم

2244
وایی خداا چی میکنی من احمقم ۳ بار زد دکترر بهم کورتن نمیدونستم نباید بزنم به خودش گفتم دکترشریعتی ای ...

هیچی فعلا ک نمیتونم کاری کنم منتظرم خدا کنه خوب بشه. منم ندونستم خدا لعنتشون کنه ک اینجوری میکنن با مردم