2703
2553
عنوان

تزریق کوتون به بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 6945 بازدید | 92 پست
ارل بابا انقد میگفتم تا آخر کج میمونه افسرده میشدم

گلم دعا کن اگر عکس فقط بینی اون موقع های که کج بوده والان که درست کاش بفرستی فقط بسته از بینیت

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم دعا کن اگر عکس فقط بینی اون موقع های که کج بوده والان که درست کاش بفرستی فقط بسته از بینیت

بخدا گوشیمو تازه گرفتم یه هفته نمیشه همش تو کامپیوترمه که ویندوزش پریدع درس شد میزارم تگت میکتم میخوایی تو بزار ببینم بینی تو

2720

منم تقریبا سه هفته اس عمل کردم. همش میترسم خراب بشه بینیم. چون به دکترم دسترسی ندارم بدم پیشش بدای ماساژ. گفته خودت انجام بده. دیشب خواب دیدم بینیم هم گوشت اضافه آورده هم خیلی کج و سوراخش کوچیک بزرگه

فرو رفتگی فقط از سه قسمت هست 

وایی خداا چی میکنی من احمقم ۳ بار زد دکترر بهم کورتن نمیدونستم نباید بزنم به خودش گفتم دکترشریعتی این آمپول ها عوارض نداره گفت نهگفتم دکتر میگن عوارض داره نت نوشته با سرش گفت نه بعد گفت هیچی نمیشه خلاصه مطلب داغونم اینه نگاه کردن من شد آینه دق دق دق جنس بینی من استخوانی غضروفی بوده بهترین نوع حیف رفتم زیر تیغ یه دکتر نا بلد نمیدونم شایدم بلد ولی شانس من که داااغونم کرده

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
بخدا گوشیمو تازه گرفتم یه هفته نمیشه همش تو کامپیوترمه که ویندوزش پریدع درس شد میزارم تگت میکتم میخو ...

آهان خوب به سلامتی عزیز باشه ولش کن فدای سرت دعا کن در هر حال برام خوب بشم رهاااا بشم از این کابوس وحشتناک لعنتی

2714
انشالا که خوب میشه غصه نخور

خدا از زبونت بشنوه گلم ممنونتم

وایی خداا چی میکنی من احمقم ۳ بار زد دکترر بهم کورتن نمیدونستم نباید بزنم به خودش گفتم دکترشریعتی ای ...

هیچی فعلا ک نمیتونم کاری کنم منتظرم خدا کنه خوب بشه. منم ندونستم خدا لعنتشون کنه ک اینجوری میکنن با مردم 

2706