2137
2106

آره دیگه مهریه حق الناسه.

موقع تقسیم ارث هم اول ارثیه زن متوفی رو میدن که دینی به گردن مرحوم نباشه

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

🤪تا زنده اس ازش بگیرش

بهشت مگر کجا می تواند باشد جز آنجا که با خود نگویی کاش جای دیگری بودم..._شادی شاید فقط همینه دلت نخواد جای دیگه ای باشی ، کار دیگه ای کنی ، آدم دیگه ای باشی..

حق الناس محسوب میشه براش

کلا هم بخشیدن مهریه خیییییلی ثواب داره

امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الامر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱                goftino.com/c/0J0xHX
2050

بگو حالا تو بمیر ، بعدا یه فکری براش میکنم

یا اصلا بهتره بگی همین حالا بده که اگه چهار روز دیگه ناغافل مردی حقی به گردنت نباشه و اون دنیا نکیر و منکر دهنت رو آسفالت نکنن 😈

2183
بگو از بابات میگیرم تو نگران نباش چیزی گردنت نیس😂 چ حرفایی میزنه اخه

مگه میشه از باباش گرفت؟

شاید درون هر آدمی که حرف دلشو نمیزنه، آدمی زندگی میکنه که قبلا بارها حرف دلشو زده و غمگین شده از واکنش آدما. کاش خانواده هم تعدیل نیرو داشت. زن داداشم و دامادمون رو اخراج میکردیم.
اوهوم میگه ببخش😒😬بچه پروو😂هیچ زیر ی سقف نرفتیم با شوخی میگه مثلا

😂😂😂

من خودم تصمیمم اینه که بلافاصله بعد عقد ببخشم. خیلیییی پاداش داره.

امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الامر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱                goftino.com/c/0J0xHX
آره دیگه مهریه حق الناسه. موقع تقسیم ارث هم اول ارثیه زن متوفی رو میدن که دینی به گردن مرحوم نباشه

فکر کنم به انصاف اونا ربط داشته باشه که بدن یا ندن

احتمال زیاد داره که ندن

شاید درون هر آدمی که حرف دلشو نمیزنه، آدمی زندگی میکنه که قبلا بارها حرف دلشو زده و غمگین شده از واکنش آدما. کاش خانواده هم تعدیل نیرو داشت. زن داداشم و دامادمون رو اخراج میکردیم.