2726
عنوان

میبخشید و به روی خودتون نمیارید یا میرید واسه مهریه و طلاق؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم درسته دوسش داری

ولی این حقیقت که خیانت میکنه که عوض نمیشه

اگر بچه نداری جداشو

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!
چه جوری میخای ثابت کنی وقتی مدرک نداری.از رو حرف که نمیشه شاید دروغه.مگه با چشمت دیدی.یا خودش بهت گف ...

مدرکم داشته باشه 

فکر کردی قاضی چی میگه 

میگه حق مرد هست صیغه کنه 

خودشونم چند تا چند تا دارن 

در قانون ما به زن بها ندادن

Ashpazi_ ba_ sayoo( مهتاب اینانلو)  آیدی من در اینستاگرام 
نه نمیتونم معلومه که نمیتونم ولی خب لامصب نمیدونمم کاری کرده یا نه فقط پیج فیکشو دیدم که دنبال این ز ...

اول مدرک گیر بیار بتونی ثابت کنی 

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  
نه خداروشکر بچه ندارم...بنظرت میتونم فراموش کنم و دوباره اعتماد به نفسمو به دست بیارم؟

اره. بعضی ها ازدواج اول ناموفق اما ازدواج دوم اشون موفق بوده. 

نذار به اعتماد به نفس ات اسیب بزنه، تقصیر تو نیست که. 

ادم هوسران زیباترین و بهترین زن هم داشته باشه بازم چشمش دنبال این و اونه. 

دیدم که دارم بهت میگم. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
نه نمیتونم معلومه که نمیتونم ولی خب لامصب نمیدونمم کاری کرده یا نه فقط پیج فیکشو دیدم که دنبال این ز ...

اینا که میگن جدا شو یا بمون هیچکدومشون جای تو نیستن بشین عاقلانه تصمیم بگیر برای یک عمر زندگی 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
اول خشتکشو میکشیدم سرش بعدشم مهریمو اجرا میزاشتم ی وکیل خوب میگرفتم پدرشو درمیاوردم بعدم طلااق😒

فعلا ارومم و چیزی نمیگم چون کلی پول بهش قرض دادم وکیلم گفت اول پولاتو بگیر بعد کاری کن وگرنه پولاتو نمیتونی بگیری نمیدونی تو دلشم چه اشوبیه که ببینم دنبال این چیزاست و شب تو بغلش بخوابم

مدرکم داشته باشه  فکر کردی قاضی چی میگه  میگه حق مرد هست صیغه کنه  خودشونم چند تا ...

دقیقا درسته. صیغه قانونی هست. فقط واسه زن متاهل که دنبال مرد هست مشکل سازه اما واسه مرد متاهل مشکل ساز نیست 😏 

تهش برن دادگاه بگن ناراضی هستیم میگن خب جدا شو. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
میدونم .میگم شاید تهمته.از کجا میدونه صیغه کرده

حالا یا صیغه کرده یا دنبال زنای دیگس 

منظورم اینه اگه مدرکی نداشته باشه که حرفش سندیت نداره 

اگرم مدرک داشته باشه شوهرش میگه صیغه کردم 

قاضی هم بهش حق میده 

Ashpazi_ ba_ sayoo( مهتاب اینانلو)  آیدی من در اینستاگرام 
2706