2703
2553
عنوان

چی میشد پسر بودم ؟😥

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 49 پست
جدی گفتم دروغ چرا بگم😂

همین دیگه 😂

از همین خوشم اومد

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب شوهر کن

میخواد از کاره خونه راحت شه

بعد شوهر کنه؟!😐

𝐵𝑒 𝓉𝓇𝓎 𝓉𝑜 𝒽𝒾𝒹𝑒 𝑜𝓊𝓇 𝒻𝑒𝑒𝓁𝒾𝓃𝑔𝓈 𝒷𝓊𝓉 𝒻𝑜𝓇𝑔𝑜𝓉 𝑜𝓊𝓇 𝑒𝓎𝑒𝓈 𝓈𝓅𝑒𝒶𝓀🖤تنها حقیقتی ک وجود دارع اینه ک هیچ حقیقتی وجود نداره؛🥀🚶‍♀️و درد ها در سینه هایمان نفوذ کرده و دم نمیزنیم.و دم نزدنمان میشود همان بغض در گلو :)و خفه میشویم بر سر این بغض آشکار!.انسان ها دو دسته اند: ولی شما از هر دو دستش دوری کن:) منو لایکم نکنین پلیز  
2456
شما دقیقا هیچ وظیفه ای ندارید  و لم میدید هیچکس،ازتون انتظار نداره

نه دیگه 😂این رو دیگه اشتباه میکنی😁منم کارمند هستم  هر روز سر کار میرم اگه اینو گفتم چون مجردم مادرم کار‌هامو انجام میده ، بهم میگه برو ازدواج کن تا از شرت خلاص بشیم😂😂

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔
2714
همین دیگه 😂 از همین خوشم اومد

سلام خوب هستید نگفتم زود به زود به پست هم می‌خوریم😂😂😂

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔
من شوهر کردم راحت شدم😂😂😂میفهمت

شما تازه دردسرهات شروع شده ، دوران مجردی کا‌رهای مامانت رو انجام می‌دادی، الان باید برای شوهرت و بچه‌هات انجام بدی 😂

نیست ندارم💔

اشکالی نداره اونم به امید خدا به وقتش میاد و ازدواج می‌کنی بعد میای همین‌جا تایپک‌ میزنی میگی ای خدا از دست شوهرم و بچه‌ها چکار کنم😂

تنها راهش اینه ک درس بخونی بری خابگاه دانشگاه بعد مستقل شی خونه بگیری تنهایی    

آخه اینم راه‌کار بود که دادید شاید تنبل بود دانشگاه قبول نشد اونوقت چکار کنه😂😂

آخه اینم راه‌کار بود که دادید شاید تنبل بود دانشگاه قبول نشد اونوقت چکار کنه😂😂

تنبلیو بزاره کنار

تا اخر عمرش میخاد تنبل بمونه؟ارزویی رویایی چیزی نداره؟

just leave me alone
شما تازه دردسرهات شروع شده ، دوران مجردی کا‌رهای مامانت رو انجام می‌دادی، الان باید برای شوهرت و بچه ...

ن خیر😐

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
2706