2137
2106
عنوان

چی میشد پسر بودم ؟😥

486 بازدید | 49 پست

و هزاران کار بیرون انجام میدادم فقط از شر خانوادم و این کار خونه و غذا وچایی و گرد گیری و اینجاش کجه اونجاش راسته راحت میشدم😭😭😭😭 وای این خانواده بابام و مامانم وقتی میان انقد پایین و کثافتن که میگن : دخترم غذابلده ، نیکی بلند نمیشه اینکارو کنه اونکارو کنه ؟ نیکی باید همه کارارو بکنه . نیکی کلفته . نیکی کی از شرتون خلاص میشه ؟؟؟؟😥🥀🥀🥀💔💔💔💔

بگذار زیبایی در نگاه تو باشد نه درآن چیزی که بدان مینگری ....

آروم باش نیکی

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡😉°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖🏿من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
تنها راهش اینه ک درس بخونی بری خابگاه دانشگاه بعد مستقل شی خونه بگیری تنهایی    

دانشگاهمون خوابگاه ندارم دیگه راهی ندارم فقط شوهر

2050
حالا ما پسر هستیم چه غلطی کردیم چه گلی به سر خانوادمون زدیم😂

👌اگه یه حرف درست تو زندگیت زدی شک ندارم همینه🤣

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡😉°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖🏿من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
حالا ما پسر هستیم چه غلطی کردیم چه گلی به سر خانوادمون زدیم😂

شما دقیقا هیچ وظیفه ای ندارید  و لم میدید هیچکس،ازتون انتظار نداره 

2183
جدی گفتم دروغ چرا بگم😂

همین دیگه 😂

از همین خوشم اومد

خوب شوهر کن

میخواد از کاره خونه راحت شه

بعد شوهر کنه؟!😐

𝐵𝑒 𝓉𝓇𝓎 𝓉𝑜 𝒽𝒾𝒹𝑒 𝑜𝓊𝓇 𝒻𝑒𝑒𝓁𝒾𝓃𝑔𝓈 𝒷𝓊𝓉 𝒻𝑜𝓇𝑔𝑜𝓉 𝑜𝓊𝓇 𝑒𝓎𝑒𝓈 𝓈𝓅𝑒𝒶𝓀🖤تنها حقیقتی ک وجود دارع اینه ک هیچ حقیقتی وجود نداره؛🥀🚶‍♀️و درد ها در سینه هایمان نفوذ کرده و دم نمیزنیم.و دم نزدنمان میشود همان بغض در گلو :)و خفه میشویم بر سر این بغض آشکار!
میخواد از کاره خونه راحت شه بعد شوهر کنه؟!😐

راه حلش اینه که یه خونه مستقل بگیرم برم پی کارم