2737
2734
عنوان

ختم صدوبیست وچهارهزارصلوات 💚💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 102 پست
سلام دوستانببخشید مزاحم شدم  اگر مایل هستید در ختم صلوات شرکت کنید تا ختم کامل بشه ممنونم منم ب ...

سلام خواهر جون، بروی جشم.. 200 مرتبه صلوات میفرستم و هدیه میکنم.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم اگر مایل هستید در ختم صلوات شرکت کنید تا ختم کامل بشه ممنونم منم براتون صلوات فرستادم 

@سایه1399    

@paryaz    

@anini    

@hhana54    

@آرمان1400    

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خواهر جون، بروی جشم.. 200 مرتبه صلوات میفرستم و هدیه میکنم.

سلام عزیز دلم چشمت روشن به جمال حضرت مهدی (عج) ان‌شاءالله 

قبول باشه حاجتت روا عزیزم 

سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم اگر مایل هستید در ختم صلوات شرکت کنید تا کامل بشه ممنونم منم براتون صلوات فرستادم 

@دل_دریاییم    

@سارای1400    

@دخترناراحت    

@ریواس۱    

@بالکبابی    

2738

سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم اگر مایل هستید در ختم صلوات شرکت کنید تا ختم کامل بشه ممنونم منم براتون صلوات فرستادم 

@ثناخاتون    

@ثنا3    

@سامیه_هستم    

@عروس_خانومااااا    

@moon74    

سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم اگر مایل هستید در ختم صلوات شرکت کنید تا کامل بشه ممنونم منم براتون صلو ...

سلام عزیزم.ممنونم.چشم

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2706