2137
2106
عنوان

ختم صدوبیست وچهارهزارصلوات 💚💚💚

424 بازدید | 102 پست

باتوسل به چهارده معصوم 🙏

ان شاا...به هر نیتی شرکت میکنید حاجت روابخیرباشید 🙏

دعابرای سلامتی امام زمان فراموش نشه🤲🤲💚💚

ان شاا...هرمشکلی دارید باتوسل به چهارده معصوم حل شه🤲🤲🙏🙏🙏🙏

هر تعدادی میخونید اعلام کنید 🙏🌺🌺

نیت کنید دوستانتونو تگ کنید 🙏🌺🌺

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

تا کی وقت هس

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید ممنونم                                              من با قانون  ب خیلی چیزا رسیدم و حالا عزمو جزم کردم ک ثروت رو جذب کنم و پولدار شاد باشم کنارهمسر و فرزندانم.                                               خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن 

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

هشتادوهشت هزارمرتبه باقی مونده💚💚💚

۱۰۰ تا التماس دعا 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر گلم 😍😍😍ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2166

سلام دوستانببخشید مزاحم شدم  اگر مایل هستید در ختم صلوات شرکت کنید تا ختم کامل بشه ممنونم منم براتون صلوات فرستادم 

@دلویننننن    

@درمسیرخدا    

@شولا۹۹    

@هدوءبیکران    

@جیگرررررررررررر    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر گلم 😍😍😍ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2165

۳۰۰تا سهم من 

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید ممنونم                                              من با قانون  ب خیلی چیزا رسیدم و حالا عزمو جزم کردم ک ثروت رو جذب کنم و پولدار شاد باشم کنارهمسر و فرزندانم.                                               خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن 
2183
سلام دوستانببخشید مزاحم شدم  اگر مایل هستید در ختم صلوات شرکت کنید تا ختم کامل بشه ممنونم منم ب ...

سلام خواهر جون، بروی جشم.. 200 مرتبه صلوات میفرستم و هدیه میکنم.

تاپیک نوراینجاست   خدا در مکان های دور  از انتظار، به دست افرادی دور از انتظار و در مواقعی تصور ناپذیر، معجزات خود را به انجام می رساند.💛 برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد …همیشه و همیشه امیدی هست…   🙏                                                     من تسلیم عشق الهی هستم🌸من سرشار از عشق الهی هستم                                     

سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم اگر مایل هستید در ختم صلوات شرکت کنید تا ختم کامل بشه ممنونم منم براتون صلوات فرستادم 

@سایه1399    

@paryaz    

@anini    

@hhana54    

@آرمان1400    

1
5
10
15
20
25
30
35
40