2726
عنوان

کیاشوهرشکموووووو دارن؟😋😋😋

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 65 پست

شکموووو ولی بد غذا هر چی نمیخوره 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهره من به جز هفت هشت تا غذای عالی دیگه چیزی نمیخوره😭😭 یعنی ارزو به دلم مونده یه شب کوکو بخوریم ...

آخ درکت میکنم دلم واسه غذاهای معمولی تنگ میشه گاهی مث کتلت وماکارونی

2728
شوهر من اصلا شکمو نیست  تا به حال توی این ۱۳ سال که ازدواج کردیم نشده بیاد تو آشپزخونه در قابل ...

لاغره یا ورزشکار؟

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 
آخ درکت میکنم دلم واسه غذاهای معمولی تنگ میشه گاهی مث کتلت وماکارونی

دقیقا شوهره من هر موقع این دوتا غذارو درست کنم ناراحت میشه.

اخه کتلت به این جذابی ۰را دوست نداره نمیدونم

شویم همه چی می خوره جز بادمجون چون حساسیت داره و کهیر میزنه

اصلا و ابدا سخت نمیگیره و هرچی بذارم جلوش می خوره.

هروقت بپرسم چی درست میگه بیا بشین ی چی میخوریم کی دنبال غذاس😂من خودم مراعات میکنم چی بخورن چی نخورن چی مضر هست چی مفید اگرنه اون براش مهم نیست

خلاصه خداروشکر سازگاره

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

شوهر من ورزشکاره و مربی هم هست البته شغل ایده الشه وگرنه شغلش چیز دیگس ۱۰۵ کیلو وزنشه با ۱۹۸ سانت قد. ماشالله بگم چشم نخوره ایشالله😁باید حتما گوشت یا مرغ یا ماهی و میگو این چیزا باشه ناهار چون میگه عضله هام تحلیل میره

ورزشکاره ولی شکمو هم هست

یه خانمی تواین سایت بودشوهرش ورزشکاربودعکس غذاهاشومیزاشت به عمرم همچین کدبانویی ندیده بودم بااین حجم تنوع کاش اسم کاربریش یادم بود

2706