2737
2734
عنوان

میگن خودکشی احمقانست مشکلات حل میشه پس کو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 147 پست
عارهههه خوبه تو زنگ بزن رایگانه سبک میشی عزیزه دلم از هفت صب تا هشت شب هستن صبا ک سرکارن خانواده ب ...

منم خیلیی دوست داشتم شهر هم بودیم حضوری میدیمت باهم صحبت میکردیم یکم از درد دوتامون کم میشد

باشه فداتشم بهشون زنگ میزنممم حتما خیلی ممنون ک بهم گفتی امتحان کنم ببینم میتونن یکم ارومم کنن

شنبه سال مامانمه

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
منم خیلیی دوست داشتم شهر هم بودیم حضوری میدیمت باهم صحبت میکردیم یکم از درد دوتامون کم میشد باشه فد ...

بمیرمممممممممم😢😢😢😢😢😢😢😢

اخییی میدونم سخت میگذره بهت

افرین حتما زنگ بزن بهتر از اینه ک بریزی تو خودت 

بریز بیروننننن

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلیی دوست داشتم شهر هم بودیم حضوری میدیمت باهم صحبت میکردیم یکم از درد دوتامون کم میشد باشه فد ...

واسم مهمی رفیقم 💔

لطفا نشکن باشه؟

نشکنی 😢

واسم مهمی رفیقم 💔 لطفا نشکن باشه؟ نشکنی 😢

نه فداتشم تووام قوی باش هروقت کم اوردی یاد من بیفت ک مشکل تو قابل جبران و حله و بازگشت ولی من نهه🥲

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2731
نه فداتشم تووام قوی باش هروقت کم اوردی یاد من بیفت ک مشکل تو قابل جبران و حله و بازگشت ولی من نهه🥲

نگو این جوری 😔😔😔

این اتفاق ی روز واسه منم میوفته 

واسه هنه میوفته

نگو این جوری 😔😔😔 این اتفاق ی روز واسه منم میوفته  واسه هنه میوفته

اره ولی میدونی توی سن کم خیلی سختره

کاش خواهر داشتم

یا متاهل بودم و یکم از بچگی و بی تجربگی در اومده بودم

انشااله ۱۲۰ ساللل سایه مادرت بالای سرت خیلی حس خوبی به مامانت دارم حس میکنم خیلی خانم مظلوم و خوبین

اره ولی میدونی توی سن کم خیلی سختره کاش خواهر داشتم یا متاهل بودم و یکم از بچگی و بی تجربگی در اوم ...

😔😔👍🏻هر چی بگی حق باعع بازم خدایا شکرت ک بابای عزیزت هست خدا حفظش کنع

حس ششمی؟؟؟

کاملا دقیق گفتی فدای مهربونیت

💔💔 

😔😔👍🏻هر چی بگی حق باعع بازم خدایا شکرت ک بابای عزیزت هست خدا حفظش کنع حس ششمی؟؟؟ کاملا دقیق گفت ...

فداتشم مهربون

نه نیسم ولی کامل تصویر مامانتو انگار توی ذهنمه میاد جلو صورتم

2738

یه نفر خیلی سرشناس می گفت طرز نگاهم به دنیا و زندگی خیلی زیبا بود تا اینکه پسر ۶ سالش که یه روز با دوچرخه رفته بود بیرون بازی کنه تصادف می کنه و میمیره😔

این آدم غرق در افسردگی میشه ولی دوباره حال روحیش بهبود پیدا می کنه بهش میگن چی شد که خوب شدی؟ در جواب گفت : دنیا جای خوبی نیست ولی ارزش بودن و مبارزه برای موندن رو داره 

می دونم شرایط سختی رو می گذرونی ولی بدون عمر شادی و غم تو این دنیا خیلی کمه ، این نیز بگذرد رفیق !

خودم تو شرایط روحی بدی بودم امسال از یه طرف کنکور از یه طرف پدرم سرطان گرفت و به رحمت خدا رفت ولی هر چی باشه بازم حتی برای یه روز بیشتر زندگی کردن در این دنیا تلاش می کنم 🙂❤️

هع مادرم نبود میکردم 

یعنی اگه خدای نکرده زبونم لال مادرت نباشه مشکلات زندگی تو رو از پا در میارن یا تو اونا رو ؟!😏 یعنی تو داری واسه یه نفر دیگه زندگی می کنی؟!!! پس نقش خودت تو زندگی ای که فقط یه بار فرصتش رو داری چیه؟ همه ما تو این دنیا تو یک چیز مشترکیم تا آخرین لحظه زندگیمون واسه بقا تلاش که نه مبارزه می کنیم حتی بعد اگه به تو بگن هدفت از این تلاش برای موندن چیه میگی مامانم؟!!! خیلی عجیبه

اره.کنکوری ۱۴۰۰بودم ولی خب بخاطر کرونا و.. نتونستم بخونم.رتبم خیلی بد شد .امسالم شروع کردم بخونم هی ...

منم کنکوریم عزیزم منم مشکل تو رو دارم ولی خب ما انسان ها تواناییمون به همین چیز کوچیک و پیش پا افتاده ای مثل کنکور محدود نمیشه که🙂

هیچ ربطی نداره هیچ چیزی هیچ وقت دستت میست

بری اون دنیا حقایق برات روشن میشه 

میفهمی که اینجا فقط باید بندگی خدارو میکردی

نه اینکه بخاطر کنکور خودتو بکشی..

سطح مغز و فکرت رو بالا ببر گسترده ش کن ببین خیلی چیزای دیگه هم وجود داره که اینجا میتونی بهش برسی و لذت ببری

متعصب نباش دگم نباش وسواس فکری نداشته باش

اگه درست  تلاش کردی شد که خداروشکر اگرم نشد بدون حکمتی تو کاره..

معلومه از تاپیکهات که تلاش خوب نمی کنی و همش دنبال حاشیه هستی  اگه از تابستون شروع کرده بودی با همون امکانات کمی که داری تا الان حداقل به ۳ تا درس مسلط شده بودی 

نی نی سایت رو برای همیشه ببند،افکار حال به هم زن رو از خودت دور کن زندگی پر از چالش های اینطوریه که تو باید حلش کنی

فردا ازدواج کردی با شوهرت به مشکل خوردی می خوای خودکشی کنی؟؟؟

قوی باش بابا،قدرت حل مسئله یاد بگیر

2706