2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چمه مگه ؟

هچیت نیست گفتی شوهرمو دوس ندارم عاشق یکی دیگه هستم .شمارو قضاوت نمیکنم چون خدا برا خودمم پیش میاره دل بشکنم منظورمه شاید عاشق یکی دیگه هستی محلش نمیدی اونم فهمیده همین 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

چجوری؟؟؟ 

به شوهرت گفتن نیاد زنت؟ 

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
2738
ی زن هرچی باشه از سر هر مردی زیاده چشه بیچاره 

شما چی میگی اون بار گفت شوهر دارم عاشق کسی هستم منظورم بودم عاشق یه مرد دیگه هستی شاید شوهرتو محل نمیدی اونم فهمیده همین 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
هچیت نیست گفتی شوهرمو دوس ندارم عاشق یکی دیگه هستم .شمارو قضاوت نمیکنم چون خدا برا خودمم پیش میاره د ...

نه اونی که عاشقشم از زندگیم رفته و فقط تاثیر مثبت گذاشته روو زندگیم کاری نکرده که شوهرم فک کنه دوسش ندارم .ولی شوهرم یه احترام نذاشت سر همچین مسئله کوچیکی .حتما اگه اون بود همچین رفتاری نداشت مطمئنم

نه اونی که عاشقشم از زندگیم رفته و فقط تاثیر مثبت گذاشته روو زندگیم کاری نکرده که شوهرم فک کنه دوسش ...

خداروشکر گفتم شاید دوسش نداری سردی باهاش همین .

بعضی آدما با این کارشون بیشعوری خودشون را ثابت میکنن   

یه داستان ترسناک ازیه گوشه از زندگیم پنج شنبه شب ساعت دوازده شب هرکاری می کردم خوابم نمی برد تازه کرونام خوب شده بود ومن درست دوهفته بود نه مامانم دیده بودم نه بابام فقط خواهرم ازدم در میومد سراغم می گرفت میرفت حالا که خوب شدم قرار شد با بابام ومامانمو ابجیم بریم جنگل  اونشب خیلی اضطراب بی دلیل داشتم بزور خوابیدم ساعت دو شب  شد گوشیم زنگ خورد زن عموم که میشن همسایه دیوار به دیوار مامانم اینا گفت بیا که بابات فکر کنم قندش بالا رفته منم توی دودیقه اماده شدم و رفتم  پیاده تا خونه مامانم فقط سه دقیقه راهه ولی بابام برده بودن بیمارستان شوهرمم اونشب خونه نبود بزور با زن عموم ابجیم ماشین پیدا کردیم رفتیم بیمارستان تارسیدم دیدم عموم وداییم زیر بغل دادشم گرفته مامانم پایین پله ها داره گریه میکنه مثل یه کابوس خیلی وحشتناک که هر چی جیغ می کشیی نمی تونی ازش بیدارشی اون اتفاق کابوس نبود بلکه بدترین واقعیت زندگیم بود لطفا برای شادی روح پدر قشنگم یه صلوات میفرستین 
2706