2137
2106

😋😋

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

نمنه

حکایت ما و این زندگی ، حکایت “انگشت کوچیکه پای من” و پایه ی مبله ، درسته زندگی در مسیری که داریم سنگ میندازه  جلوی راهمون سبز میشه و سعی بر این داره ک به پامون بپیچه ....  به اختصار اینو میخام بگم که مثل انگشت کوچیکه پات  غد باش با هر زخمی ک زندگی بت میزنه درداتو بکش اما زود ب خودت بیا ثابت کن ک نمیتونه جلو روت وایسته و تو با هر زخم قوی تر از دیروزتی شاعر میفرماید چیزی که نکشتت قویترت میکنه!

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

لوازم قنادی ها دارن

وقتی میگید کاربری دونفره، یاد آدمای چند شخصیتی میوفتم 🚶‍♀️پیر می شوی ، زیبا و دلبر با گیسوان سپید...یک غروبِ جمعه که دلت گرفته، برای نوه ات داستان دیوانگی های مرا تعریف می کنی، نوه ات باور نخواهد کرد و فکر می کند تو فقط داری برایش قصه تعریف می کنی. دلت می شکند، به من فکر می کنی، صورتم یادت نمی آید، حرفهایم، صدایم. فقط به یاد می اوری که روزی، جایی زنی را نخواستی که دنیا را بی تو نمی خواست...                خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند، این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است...           اگر کسی را دیدید که از کوچکترین چیزها لذت می برد،محو طبیعت می شود،کمتر سخت می گیرد،می بخشد،می خندد،می خنداند و با خودش در یک صلح درونییست،او نه بی مشکل است نه شیرین مغزاو طوفان های هولناکی را در زندگی پشت سر گذاشته و قدر آنچه امروز دارد را می داند.او یاد گرفته است که لحظه به لحظه ی زندگی را در آغوش بگیرد...
2166
2165
جدا؟ برم چی بگم؟

وقتی میگید کاربری دونفره، یاد آدمای چند شخصیتی میوفتم 🚶‍♀️پیر می شوی ، زیبا و دلبر با گیسوان سپید...یک غروبِ جمعه که دلت گرفته، برای نوه ات داستان دیوانگی های مرا تعریف می کنی، نوه ات باور نخواهد کرد و فکر می کند تو فقط داری برایش قصه تعریف می کنی. دلت می شکند، به من فکر می کنی، صورتم یادت نمی آید، حرفهایم، صدایم. فقط به یاد می اوری که روزی، جایی زنی را نخواستی که دنیا را بی تو نمی خواست...                خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند، این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است...           اگر کسی را دیدید که از کوچکترین چیزها لذت می برد،محو طبیعت می شود،کمتر سخت می گیرد،می بخشد،می خندد،می خنداند و با خودش در یک صلح درونییست،او نه بی مشکل است نه شیرین مغزاو طوفان های هولناکی را در زندگی پشت سر گذاشته و قدر آنچه امروز دارد را می داند.او یاد گرفته است که لحظه به لحظه ی زندگی را در آغوش بگیرد...
2183

دستمال نیست کاغذه 

دیجی کالا هم داره

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ربان قرمز بیشتر میخوره 

نرسیده به دریا🏖️                                                             اسمم ساحل🙂                                                                میشه برای شفای مادرم وسلامتی خوانوادم یه صلوات بفرستی🙏❤️
او ...اوکی مررررسی😘😘😘😘

❤️❤️

2191