2410
2553
عنوان

به نظرتون رتبه ۶ هزار انسانی رتبه خوبیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 114 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه همه زور میکنن برا تجربی چون بازار کار داره

دقیقا امسال حتی قبولی پرستاری هم خیلی سخت شده بود

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2720
2714

بله فرهنگیان میاره چه بهترازاین برای یه انسانی کلا رتبه زیر۱۰ هزارعالیه

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد
بله فرهنگیان میاره چه بهترازاین برای یه انسانی کلا رتبه زیر۱۰ هزارعالیه

فرهنگیان نیاورد 

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
ما یه دبیر داریم یعنی مارو کشت از بس گفت جغرافی دانشگاه تهران خوندم ، تاکید میکنم دانشگاه تهرااااان

خب دانشگاه مهمه

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

نه بابا من نخونده رفتم ۹ و هزار خورده ای شدم تازه خونده ایو شد؟

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
فرهنگیان نیاورد 

😑😑😑😑دوتا ازپسرهای همسایه هامون بارتبه ۱۵ هزارو۷ هزارآوردن با۶ نیاره؟مگه مصاحبه روردشده باشه

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد
2706