2703
2553
عنوان

دوستان با خانواده شوهر سرمسائلی خیلی سردیم والان دوماهی هس

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 36 پست

تبریک بگو عزیزم

تو دلتم نیت کن بخاطره رضای خدا و منتظر نباش اونم اونجوری باشه

بعضیا علت بی مهری و خیلی از رفتارای ناپسندشون عدم آگاهیشونه و گرنه چی بهتر از محبت کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبریک بگو چون فکر میکنن حسودی کردی اینجوری دیگه نمیتونن حرفی بزنن

همه خاندانشون می‌دونن اونا کامل حسادت زندگیم رو دارن خیلی بیش از حد خودم هستم پررو نمیشه تبریک بگم

2720

هرکسی بر اساس شعورش رفتار میکنه

به نظرم ی پیام کوتاه و رسمی خوبه

من خودم شخصا نمی تونم بدی کنم.

نهایت اگه دلتون راضی به پیام هم نمیشه دیدیش ی تبریک سرسری بگو

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
2714
من زن داداشم عموی مادرش مرد زنگ زدم تسلیت گفتم اما اون وقتی خاله من که خاله شوهر خودش هم میشه محل سگ ...

عمه مم مثه مادرم برام عزیز بود واین رو می دونست اما یه تسلیت خیلی کوتاه فرستاد نوشته بود سلام شنیدم عمه ت فوت شده تسلیت میگم 

من بودم نمیگفتم میگفتم والا بما سر نمیزنید خبرداربشیم یاهم دوست ندارید بیاد

پدرشوهرم دیشب زنگ زد گفت عروس ،مهدیه هم حامله شده اومده کامل خونه ما تا زایمان بشینه منم گفتم خداراشکر سلام برسونید 

پیام بده بگو مبارک باشه... چون برای عمه ات پیام داده

برا عمه مم زحمت نکشید زنگ بزن ۱۰سال،ازم کوچکتره نوشته بود سلام شنیدم عمه ت فوت شده تسلیت میگم 

خونه ش نزدیک خونه مونه گذشته از اون همه جا می‌ره عقل نداش یه سربیاد 

عمه مم مثه مادرم برام عزیز بود واین رو می دونست اما یه تسلیت خیلی کوتاه فرستاد نوشته بود سلام شنیدم ...

پس شما هم براش بنویس سلام شنیدم بارداری تبریک میگم  همیییییین فقط مثل خودش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2706