2703
2553

خانوما منو شوهرم قرار بر این گذاشتیم که شوهرم شبی 400بریزه حساب برای قسط بانک و قسط وام خانگی و خلاصه کلا برای قسط

الان بعد از 10روز داخل حساب موجودی گرفتم دیدم فقط 20تا هزارتومن داخلشه

درصورتی که هرشب به من میگفت دارم 400تومن میریزم

الان من چه واکنشی نشون بدم؟ 

چند مدت قبل هم موجودی گرفتم بهم چی گفت که تو به من اعتماد نداری و فلان بسان

ماهم اعتماد کردیم خیر سرمون اینم بعد 10روز میبینم فقط 20تومن تو کارت هست. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خودتو بزن ب سادگی بگووو وای فلانی فردا بزیم بانک شکایت پول تو حساب نیس خ مصرهم بگو تا خودش بگه چ بلا ...

الان که موجودی گرفتم براش پیام میره فهمیده موجودی گرفتم صدرصد

به نظرم به جا این که بپرسی چرا نریختی بپرس مشکل کجاست و تهاجمی برخورد نکن تا اونم نگه تو اگه بهم اعتماد داشتی موجودی نمی گرفتی. بگو من بهت اعتماد دارم و تو هم باید اعتماد داشته باشیو مشکلاتو باهام درمیون بذاری. مطالبه گرانه باهاش برخورد نکن. 

2714
خب بره بگو موجودی گرفتم تا ببینم چقد داریم دیدم نیست بریم بانک شکایت یکی داره پولمون میدزده

نه اینطور میفهمه دیگه میدونه من خر نیستم خودش خرج کرده وای دارم از حرص میمیرم هرشب دهن خودم سرویس میکردم که 400بریزه تو این لامصب😭😭😭

به نظرم به جا این که بپرسی چرا نریختی بپرس مشکل کجاست و تهاجمی برخورد نکن تا اونم نگه تو اگه بهم اعت ...

میدونی مشکل کجاس که من هرشب هرشب دهن خودم جررر واجر میکردم تا به حساب میریخت😭

نه اینطور میفهمه دیگه میدونه من خر نیستم خودش خرج کرده وای دارم از حرص میمیرم هرشب دهن خودم سرویس می ...

بگو موجودی گرفتم ببینم تا چقدر میتونیم وام تبت نام کنیم دیدم هیچی نیس؟ چی شدن؟ 

میدونی مشکل کجاس که من هرشب هرشب دهن خودم جررر واجر میکردم تا به حساب میریخت😭

حتما یه مشکلی هست اونو جویا شو. آدم با احساسی رفتار کردن به هیچ جا نمی رسه آروم باش و سعی کن بدون این که بهش بپری باهاش حرف بزنی