2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🙄🙄🙄خب میگم بچه بهم میگی نکشیمون بزرگ انگار چی گفتم بعدشم وقتی تاپیم میزنی عمومی میشن حق نداری کسی بیرون کنی فهمیدی؟؟

منم گزارش میزنم ک درمورد دوپسر رل مجاز اینقدر تاپیک زدی میبینم کیو تعلیق میکنن...

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
گلم اینجا نباید بگی همون کامنتش رو گزارش بزن نی نی یار رسیدگی میکنه هرچند الان کلا سایت رو هواس هیشک ...

سلام هستیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
@نی_نی_یار_5   @نی_نی_یار_3     نی نی یار لطفا رسیدگی کنید کاربر @منو_همسریم & ...

با تگ و تاپیک زدن رسیدگی نمیشه فقط گزارش پست نامناسب و توهین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نی کی یار فعلا خوابه اگه بود لینکا رو درست میکرد😑😑😑

کار ما نیست که فنی باید درست کنه

با با این که خوبه بدبخت من یه مرد مزاحمم شده هنوز نترکیده انگار نی نی یار خوابه

گزارش زدین پستشو؟

🙄🙄🙄خب میگم بچه بهم میگی نکشیمون بزرگ انگار چی گفتم بعدشم وقتی تاپیم میزنی عمومی میشن حق نداری کسی ...

من اگه تعلیق نشم خودم تاپیک میزنم میگم تعلیقم کنن پس برام مهم نیست تعلیق بشم یا نه 

با تگ و تاپیک زدن رسیدگی نمیشه فقط گزارش پست نامناسب و توهین

مرسی نی نی یار عزیز لطفا ی نگاه ب تاپیک های بی ربطش بزنید ♥💋

ایا در مورد دوس پسر رل مجاز تاپیک زدن؟؟

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
من اگه تعلیق نشم خودم تاپیک میزنم میگم تعلیقم کنن پس برام مهم نیست تعلیق بشم یا نه 

خب من چیکار کنم دیدی ک چیزی نگف 😊🤫😂

🙄🙄🙄خب میگم بچه بهم میگی نکشیمون بزرگ انگار چی گفتم بعدشم وقتی تاپیم میزنی عمومی میشن حق نداری کسی ...

سلام در تبادل نظر از ادبیات مناسب استفاده کنین و توهین نکنین دفعه بعد دسترسیتون بسته میشه توهین کنین و کل کل

2706