2410
2553

با با این که خوبه بدبخت

من یه مرد مزاحمم شده هنوز نترکیده

انگار نی نی یار خوابه

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اخه خیلی الکی فش داد  من فقط ازش خواستم تاپیکمو ترک کنه

اینا فحش نیس بابا

بیا من عکس نشونت بدم ببین چطوری فحش میده اونقدررر رکیک که خودمم خجالت میکشم عکسشو بزارم

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2714
گلم اینجا نباید بگی همون کامنتش رو گزارش بزن نی نی یار رسیدگی میکنه هرچند الان کلا سایت رو هواس هیشک ...

یکی دیگه به من توهین کرد گزارش زدم نی نی یار هیچ کاری نکرد گفتم تاپیک بزنم شاید یه کاری کنن 

لغو دوستی کن بره  جهنم

کردم

ولی اعصاب منو خرد کرده

اعصاب چنتا دیگم میکنه

کلا باید گمشن عوضیا😖

2706