2194
2106

با با این که خوبه بدبخت

من یه مرد مزاحمم شده هنوز نترکیده

انگار نی نی یار خوابه

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

گلم اینجا نباید بگی همون کامنتش رو گزارش بزن نی نی یار رسیدگی میکنه هرچند الان کلا سایت رو هواس هیشکی نیست انگار

برام دعا کنید من خیلی عذاب و سختی کشیدم من دیگه نمیکشم خواهش میکنم دعا کنید به خواسته ام برسم 🥺🙏من باور دارم دعای آدما در حق هم برآورده میشه🥲🙏💔تو رو خدا دعا کنید منم طعم خوشبختی از ته دل رو بچشم😔🌱💔
اخه خیلی الکی فش داد  من فقط ازش خواستم تاپیکمو ترک کنه

اینا فحش نیس بابا

بیا من عکس نشونت بدم ببین چطوری فحش میده اونقدررر رکیک که خودمم خجالت میکشم عکسشو بزارم

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️
گلم اینجا نباید بگی همون کامنتش رو گزارش بزن نی نی یار رسیدگی میکنه هرچند الان کلا سایت رو هواس هیشک ...

یکی دیگه به من توهین کرد گزارش زدم نی نی یار هیچ کاری نکرد گفتم تاپیک بزنم شاید یه کاری کنن 

با با این که خوبه بدبخت من یه مرد مزاحمم شده هنوز نترکیده انگار نی نی یار خوابه

لغو دوستی کن بره  جهنم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم های مهربون وگل میشه برا نی نیم یک صلوات بفرستید  یک دنیا ممنون تونم   صلوات فرستادید  بمن هم بگید  براتون دعا میکنم   بعد از چند سال انتظار خدا بمن یک بچه پسر سالم داد البته پسر داشتم فوت کرد    
2165
یکی دیگه به من توهین کرد گزارش زدم نی نی یار هیچ کاری نکرد گفتم تاپیک بزنم شاید یه کاری کنن 

نی کی یار فعلا خوابه اگه بود لینکا رو درست میکرد😑😑😑

برام دعا کنید من خیلی عذاب و سختی کشیدم من دیگه نمیکشم خواهش میکنم دعا کنید به خواسته ام برسم 🥺🙏من باور دارم دعای آدما در حق هم برآورده میشه🥲🙏💔تو رو خدا دعا کنید منم طعم خوشبختی از ته دل رو بچشم😔🌱💔
لغو دوستی کن بره  جهنم

کردم

ولی اعصاب منو خرد کرده

اعصاب چنتا دیگم میکنه

کلا باید گمشن عوضیا😖

2183
نی نییییییییی یار به داد برس  14 ساله ها اینجاااااااااااااااااااااااااااان  دختر خوب برو ...

منی که ۱۸ سالگی برام گوشی خریدن🐒🤦‍♀️