2726
عنوان

این دکترا فقط استرس میدن

55 بازدید | 7 پست

من سه شنبه هفته پیش بتام123بود

شنبه ینی چهار روز بعدش شده 905

دکترم میگه اگه درد اینا نداری شنبه هفته دیگه برو سنو واژینال

بنظرتون نیازه?

عددش خوب نرفته بالا?

درد اینام ندارم چرا الکی برم سنو

موندم چیکار کنم 

با نظر دکتر پیش برم یا دکترا فقط میخوان جیب همکاراشونو پر کنن میگن بزو سنو?

خودم نظرم اینه 8هفته برم واسه سنو قلب

خوب جه کاریه بزار هشت هفته که شد برد سونو گرافی بده 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره همون 8هفته میرم دیگه

من سه بار باردار شدم تجربه کردم زیر هشت هفته اصن نرو همش خرج الکیه مگه نمیدونی دکترا  بهم نون قرض میدن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2728

خدا نشناسا نسشتن رو صندلی استرس میندازن به جون خانوما باردارانگار آزار دارن 

من انقد تجربه دکتر رفتن دارم از بس استرس به جونم مینداختن 

من سه بار باردار شدم تجربه کردم زیر هشت هفته اصن نرو همش خرج الکیه مگه نمیدونی دکترا  بهم نون ق ...

اره واقعا

بعد ببینن یکی تجربه سقط داشته بیشتر میترسوننش

میگن طرف هرچی بگی گوش میده

اره واقعا بعد ببینن یکی تجربه سقط داشته بیشتر میترسوننش میگن طرف هرچی بگی گوش میده

ای اصن سنو داخلی چرا باید بدی وقتی بچه هنوزه کوچیکه خودشون بیشتر ادمو در معرض بیماریا میزارن