2137
2106

با این وضع گزینه ۱😶

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

دوست دارم بگم واسه آرزوهام کار کردم.. اما وسط تلاشم واسه قبولی آزمون باردار شدم.. حالا اصن حس تلاش ندارم دیگه.. کسی مث من بوده اینجا.. واقعا دلم برای اون همه تلاش و آرزو میسوزه.. اسفند امتحان دارم و خب امسالم آخرین ساله ک میتونم بخونم.. سال بعد با وجود دوتا بچه واقعا سخت میشه

همین الانشم دارم تلاش میکنم خیلی زودتر از ۵ سال بهشون میرسم

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور(بیبی گرل جئون فاکینگ جونگ کوک هستم)
2050
طلسم محبت دارم کی لازم داره؟ غوغا میکنه غوغا

خرافات هم ماشالا غوغا میکنه غوغاااا

موسسه خیریه پویش علوی منتظران . اگر دوست داشتید کمک های مالی خودتون رو به ایتام و زنان سرپرست خانوار بدهید میتونید به موسسه های خیریه اعتماد کنید . موسسه خیریه پویش علوی حامی زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست هست . نزاریم هیچ زنی تو این دنیا حس کنه حامی نداره. با افتخار موسسه پویش علوی حامی تمامی زنان بی سرپرست و بد سرپرست در ایران میباشد  . دوستان میتونید اسم موسسه خیریه پویش علوی را در گوگل سرچ کنید و  از اعتبار موسسه جویا بشید . برای سوالات بیشتر درخواست دوستی میپذیرم

هیچ

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2183
وقتی آرامش نداری یعنی هیچ چی نداری

منظور از همه چی این بود ک مال و زیبایی و بچه و... دارم ولی مهم ترینش ک ارامشه رو ن

روز هشتم محرم آزمایشم مثبت شد و ب لطف خدا و امام حسین منم مامان شدم 🥺لطفا ی صلوات برا فندقم بفرستید🥺❤💋