2733
2734
عنوان

شام چی دارید😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 2219 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوردیم

مرغ و برنج

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2728
امشب شام نپختم مادرشوهرم قراره شام بده برامون😁ابروم رفت دید شام نپختم گفت خودم پختم میدم براتون&nbs ...

خوش بحالت

من دیروز واکسن زدم رگ پاهام گرفته

مثلا زنگ زده حالمو بپرسه منم گفتم اینطوری شدم

گف عیب نداره ناهار تن ماهی بخور 

بشین با بچه هات بازی کن

تا خوب شی

مثلا تو یه ساختمونیم پشت دستمو داغ کردم از این به بعد هرچی پختم هیچی بهش ندم

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
2738
ن😭

😂اشکال نداره

اصفهانم نیستی حتما

ولی میام پیدات میکنم باهم الویه میخوریم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
هیچی🤕 تا ب پسرم تو شاد تکالیف و درس و گفتم. نی نی کوچولوم از یه طرف گریه می‌کنه....ظرف باید بشورم ه ...

ظرفاتو بشوری حالت میاد سر جاش...خونه تمیز بودنی آدم حالش بهتر میشه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
چرا عزیزم

نمیدونم فک کنم پدر بیشرفم باز داره خیانت میکنه رفتارش مشکوکه باز چند سال پیش مچشو گرفتیم ۳ سال بودآدم شده بود امروز یه بویایی بردم اعصابم خیلی بهم ریختش 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2706