2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم بايد دكتر بگه 

چون هماتوم خونريزي مياره اسپرينم خونم رقيق ميكنه و خونريزي و زياد ميكنه 

از دكترت بپرس حتما يا اگه در دسترس نيست از دكتر ساينا ويزيت انلاين شو 

يا امام رضا ♥️ 
2728
سلام عزیزم اگه آسپرسنتو میخوردی هماتوم نمیگرفتی منم باردارم روزی یه دونه آسپرین میخورم

من از روز اول آسپرین رو میخوردم قطع نکردم الان ک هماتوم دارم میتونم بخورم ؟؟باعث خونریزی نمیشه ؟

اگه خونریزی نداری بخور  من زمانی که خونریزی کردم دکتر قطعش کرداز بعدش که خونریزیم قطع شد دارم ...

خونریزی ندارم فقط یکبار اونم بعد از نزدیکی که نمیدونستم هماتوم دارم ازم لخته کوچیک خارج شد اما دیگ هیچی ازم خارج نمیشه

به دکترت گفتی هماتوم داری چی گفت

من پریشب برام اتفاق افتاد بعد چون دکترم سه شنبه ها نبود مطب یک متخصص دیگ رفتم از اونم نپرسیدم برا آسپرین فراموش کردم 

شما تجربه داشتین یا کسی رو دیدین ک مصرف میکرده

بارداری قبلیم هماتوم داشتم دکتر بی سواد بهم نداد تو 16هفته خونریزی کردم سقط شد این بارداریم رو دکتر دو ماه قبل بارداری بهم داده روزی یه دونه می خورم

خونریزی ندارم فقط یکبار اونم بعد از نزدیکی که نمیدونستم هماتوم دارم ازم لخته کوچیک خارج شد اما دیگ ه ...

با وجود هماتوم اصلا اصلا نزدیکی نداشته باشه 

خدای نکرده خطرسقط رو به وجود میاره

2706