2204
2217
عنوان

شام چی دارید دوستان؟؟!

271 بازدید | 34 پست

شام رژیمی پیشنهاد بدید مرسی🥰🤗

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215
زرشک پلو با مرغ

عه منم😋😄

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

شام خور نیستیم

سلام لطفا اگر میتونی برام دعا کن به خواستم برسم خیلیییییییی ساله منتظرم دیگه خسته شدم. لطفا اگر میتونی یه سوره یس برام بخون شاید خدا صدای تو رو شنید و انتظار من تموم شد.                                                                                                                                                                               راستی هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.     

کوبیده از سرکارم آوردم ناهارم بود نخوردم 

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁💚                                                                     دیگران فردوس می‌خواهند و ما دیدار یار...💕
2050
سوپ

دیشب سوپ بود

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

سیب زمینی آب پز 

تخم مرغ اب پز .خیار شور . و کالباس.

در تاپیک هایی که نظر میذارم فقط روی سخنم با اسی است .‌لطفن کاسه ی داغتر از آش نباشید . ریپلای ممنوع ... مودبانه حرف بزنید و نخواهید نظرتون رو با بی ادبی القا کنید ... . ((((( تاپیک های دعا و مناجات برای یاد آوری به خودم است. ))))))
آش رشته. رژیمی تخم مرغ آبپز،حبوبات آبپز،مرغ کبابی یا گریل

مرسی

نوشجونتون همگی

2051