2733
2739
بیچاره ها تا خوشیا رو میگن چند نفر میان میگن چرا خوشی تو کردی تو چشم بقیه

😔😔😔😔

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو فامیل مون زن خوشبخت زیاد دیدم. باطن زندگیشون هم خوبه

خوشبخت تر باشن

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
2728
ناراحت نباش درست میشه عزیزم

دلم کلی غمگینه

اینجا معمولا دردودل میکنن  یا درمورد مشکلشون نظر و راهنمایی میخوان   .از خوشیاشون نمیگن

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
😐😐چرا خدا مردارو لعنت کنه 😐😐مردای خیانت کار ی چیزی حالا

اگر خوب باشن که لعنت نمیکنم

2738
یه زندگی آروم پر از عشق و دوست داشتن و سلامتی و شادی برات آرزومندم عزیزدلمم

خدا خیرت بده مرسی 

همچنین عزیزدلم

مردها حتی اگه خودشونم خوب باشن خونواده کصافطشون نمیزارن... ایشالا بمیرن همه شون به بدترین شکل

هر کس حریم الهی را نگه دارد خداوند او را از بن بست رها میکند و به او روزی میدهد از جایی که گمان نمی برد... 
مردها حتی اگه خودشونم خوب باشن خونواده کصافطشون نمیزارن... ایشالا بمیرن همه شون به بدترین شکل

😔😭😭😭😭

من راضی ام خداروشکر خیلی مرد خوبیه ازهرلحاظ. کسی نمیتونه چپ نگام کنه خودشم که ازگل نازکتر بهم نمیگه . وجود همسرم معجزه خدابود توزندگیم 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
اینجا معمولا دردودل میکنن  یا درمورد مشکلشون نظر و راهنمایی میخوان   .از خوشیاشون نمی ...

و نود درصد درگیر مشکلیم

2706