2733
2734
عنوان

حرکت جنین را از چند هفتگی حس کردید.

1111 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

من از هفته شش تا چند روز پیش به شدت ویار و حالت تهوع داشتم (2 روز دیگه 16 هفته م تموم میشه)  اما الان چندروزه تقریبا برطرف شده بخصوص امروز کامل رفع شده ، من اصلا نمیدونم حرکت جنین چطوریه و نی نی حرکتهاش از کی باید شروع بشه ؟ وقتی حرکتهاشو حس نمیکنم و این حالت تهوع هم از بین رفته میترسم بلایی سر نی نیم اومده باشه ، بی زحمت اگر تجربه ای دارید راهنماییم کنید ، و اینکه حالت تهوعم قطع شده عادی هست؟

فک کنم من از ۵ماه من خیلی دیر تکون خورد پسرا مخصوصا دور تکون میخورن

من چون حالت تهوعم هم چند روزه از بین رفته همش نگران اینم که نکنه بلایی سر بچه م اومده باشه ، وای چقدر این دوران پر استرسه😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم بچه کاملا سالمه وبچه های جنسیت پسر دیر حرکت میکنن ولی دخترزود حرکت میکنه

ممنون عزیزم 

واسه من هنوز جنسیتش هم مشخص نشده ولی همش استرس دارم که نکنه باید تکون بخوره و دیر شده باشه و از این حرفا 

چون دوستم هم بارداره 15 هفته س همش میگه که حرکتهای بچشو حس میکنه ولی من حس نمیکنم و تهوع و ویارم هم از بین رفته بدتر استرس گرفتم

2738
من چون حالت تهوعم هم چند روزه از بین رفته همش نگران اینم که نکنه بلایی سر بچه م اومده باشه ، وای چقد ...

عادیه منم 15 هفته اصلا تهوع نداشتم

تهوع یه دفعه تموم میشه 

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
خداییش نشناختی؟😜😜😜😜❤❤❤❤

نه والا

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706