2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد تا جایی که تونست منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3566 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با زن چت سک. سی کرده بعد کتک زده بعدم قهر کرده بعد شما هنوز تو اون خونه ای؟ 😨😱

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
اگه راست میگی تا معلومه برو پزشکی قانونی 

میکم بخدا بدنم تموم کوفته شده از درد نمیتونم تکون بخورم ولی اصلا جای زخمی روی بدنم نیس قبول میکنن؟

زندگی من تویی عشق مامان❤
2731
نگران نباش عزیزم خدا خودش مواظب بندشه انشالله حقتو میگیره عزیزدلم خودتو رها کت و به خدا بسپار 💜💜

نه عزیزم خدا عقل داده کی گفته خدا مواظب بنده شه؟ این همه زن که زیر کتک آسیب میبینن یا حتی فوت میشن خدا مواظبشون بود؟ تشویق به سکوت و توسری خور بودن نکنید 

استارتر باید همون موقع زنگ میزدی پلیس یا انقدر جیغ میزدی که مردم بریزن در خونه تا پلیس میاد شاهد داشته باشی 

وای اینطوری‌نگوالان یه عده میان میگن ایناچیه ترویج میدی

پس تو سری خور بودن ترویج بده خوبه؟ 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738
میکم بخدا بدنم تموم کوفته شده از درد نمیتونم تکون بخورم ولی اصلا جای زخمی روی بدنم نیس قبول میکنن؟

اگ کبودیه معلومه ک قبول میکنن فقط اولش باید بری کلانتری

حداقل یک لایک بکنین بفهمم زنده این پست که نمیزارین  
نگران نباش عزیزم خدا خودش مواظب بندشه انشالله حقتو میگیره عزیزدلم خودتو رها کت و به خدا بسپار 💜💜

مرسی عزیزم انشا الله خدا جوابشو بده

زندگی من تویی عشق مامان❤
جای دستاش فقط روی گردنمه ک داشت خفه ام میکرد

همونم کفایت میکنه برای شکایت

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
2706