2726
عنوان

با شوهرم دعوام شد تا جایی که تونست منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3566 بازدید | 144 پست
خیلی وحشی وقتی عصبی میشه اصلا هیچی جلو دارش نیست دیگه 

پس خیلی حال میده ازش شکایت کنی اول عصبی میشه و حسابی میترسونتت بعدش مثه ی بچه گوگولی میاد ب دست و پات میوفته التماست میکنه ببخشیش😊

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من رفتم پیش پدر شوهرم و مادر شوهرم اونم ول کرد رفت سرکار  منم برگشتم خونه

ببین نه خدا جوابش رو‌میده نه دستش میشکنه نه هیچی 

وقتی خودت انقدر بی دست و پایی که بعد کتک خوردن هنوز توی اون خونه هستی هیچ تغییری ایجاد نمیشه خوابیدن تو مسجد و کارگری برای مردم صد شرف داره به اینکه کتک بخوری و باز بمونی توی اون خونه 

اوکی، با مشاور میتونی حرف بزنی؟ شوهرت چجور آدمیه؟ قصد جدایی ک نداری؟

جدا ک نمیشه ازم دوسم داره اصلا اینطور نبود ی مدته کارش عوض شده این همکار های جدیدش اینطورش کردن خیلی حروم زاده ان

زندگی من تویی عشق مامان❤
ببین نری شکایت کنی هیچی درست نمیشه ها دفعه بعد با چاقو میزنتت منم خودم رفتم شکایت کردم ک بهتر شده

حالم ازش بهم میخوره دیگه آخه بدنم همه‌ش کوفته شده جای زخم نداره قبول میکنن؟

زندگی من تویی عشق مامان❤
پس خیلی حال میده ازش شکایت کنی اول عصبی میشه و حسابی میترسونتت بعدش مثه ی بچه گوگولی میاد ب دست و پا ...

بدلم فقط کوفته شده زخم نشده قبول میکنن واسه شکایت؟ 

زندگی من تویی عشق مامان❤
2706