2733
2734
عنوان

فرار از خونه

96 بازدید | 8 پست

من یه دختر هیجده ساله هستم میخوام از خونه فرار کنم خونه برا من جهنم شده دیگه نمیتونم تحمل کنم😭😭

مادر کثافتم منو روانی کرده،عصبی ام،تپش شدید قلب گرفتم.خدا لعنت کنه همچین مادری رو😭😭کجا دیدین یه مادر دخترش رو نفرین کنه،کجا دیدین یه مادر به دخترش بگه پول میدم به یه مرد بیاد تجاوز کنه بهت هر چی فحش هستش به من میگه منم چیزی نمی گم میگم مادره احترامش رو نگه دارم ولی دیگه نمیتونم تحمل کنم😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔

درستو بخون و از اونا برو بیرون

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شرایط بدیه عزیزم ، مشخصه که چاره ای جز تحمل نداری و سرپناه دیگه ای نداری که تا حالا موندی 

بهت توصیه میکنم که بازهم همونجا بمونی و تا جایی رو نداری به فکر فرار نیفتی الان شرایط شما بده و با این کارت می‌تونه به شدت بدتر هم بشه

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
2738

یکم صبر کن همیشه که اینجوری نیس درستو خوب بخون شاغل شو ترکش کن به ما از این فشا نمیدن ولی دیگه از دستشون خسته شدم یکم تحمل و تلاش آیندتو تضمین میکنه وقتی که میخوای از پیششون بری با دست پر میری میدونی که یجایی رو داری که بمونی ول تو خیابونا نمیمونی ولی مجبوری تا اونموقع تحمل کنی