بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم ندارم

از ۲ ماهگی توجه میکنن 

۳ ماهگی حرکات اخم و خنده رو شناسایی میکنن

۴ ماهگی علاقه ی شدید به مزه نشون میدن

۵ به بعد اعضای بدن رو میفهمن و چیزای دیگه

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2731
خودم ندارم از ۲ ماهگی توجه میکنن  ۳ ماهگی حرکات اخم و خنده رو شناسایی میکنن ۴ ماهگی علاقه ...

ممنون جواب دادی

راستش من دو تا دختر دارم دختره بزرگم تو ۳ماهگی ادا هام و رفتارام خندید و توجه کرد.الانم ۳.۵ساله است..و تعریف نباشه خیلی باهوشه 

چیزی که امروز توجه ام رو جلب کرده و خیلی تعجب کردن اینه که دختره کوچیکم امروز ۳۵روزه شد و امروز به حرکاتم واکنش نشون داد و خندید شاخ درآوردم🤔

ممنون جواب دادی راستش من دو تا دختر دارم دختره بزرگم تو ۳ماهگی ادا هام و رفتارام خندید و توجه کرد.ا ...

طبیعیه عزیزم 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
این که تو ۳۵ روزه گی واکنش نشون بده زود نیست؟؟؟

نه واکنشش طبیعیه چون  پا تو دوماه گزاشته دیگه بیشتر هم میشه

پسر منم خودت زیره سبز و بابونه بخور  من خوردم خیلی بهتر شده نکفتی خابش چجوریه

وای من دارم دیوونه میشم چند روز دیگه دوماهش میشه روزا که اصلا خواب نداره شبا به زور میخابونم😥

2706