2703
2553
عنوان

دخترای خوش سلیقه بیاین

245 بازدید | 25 پست

ب نظرتون چ رنگ مویی قشنگه؟ جزمشکی .. همه نگیییید مشکی لطفا

چ رنگی الان رو بورسه عکس داررین ازش؟ 

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
الان ک طبیعی مد

الان همه موهاشون رو بلوند میکنن

😈😈😈😈

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم

بالیاژ 

يه اشتباه زرد يه انتخاب سخت پاییز روی میز صبحانه روی تخت بوسیدن تو با تلخیدن عسل دلتگ تو شدن در واپسین بغل تو سایه‌ی تنت تو شرم پیرهنت بی فکرِ معجزه تسليم رفتنت...  تو سردی لبات با گریه با غمت تا عاشقت شدم از دست دادمت .... ای چشم های سرخ ای صورت کبود این دوست داشتن از دوستیم نبود با فصل زردی از گلهای دامنت یک شهر قبل من.. از یاد بردنت..
نه طبیعی رو بورس

والا دوربرای ما همه موهاشون رو بلوند کردن والا😈😈😈😈😈

دوستام و خواهرم و مامانم و خاله هام و زن عمو هام 

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم
نه طبیعی رو بورس

فکر نکنم😉😉

2706