2726
عنوان

امتحان ریاضی خرررررره

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 33 پست
چطور ۲۱ ساعت میخونی :)) من خداروشکر امروز دادم راحت شدم

توی یه روز نخوندم یه هفته بود کلییییی امتحان داشتم این یکیو ۲۱ ساعت خوندم

وای پارسال واس ریاضی ترم دوم سه روز ، میانگین روزی ۱۶ ساعت خوندم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

من هرچی بیشتر بخونم سر امتحان یادم میره 😐😐😐

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلاس چندمی؟ امتحان چه وقتی؟

یازدهمم

فردا ساعت ۱۰

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
اووو 21ساعت چه خبره دیگه بسه زیاد خوندنم خیلی خوب نیستا گاهی نتیجه عکس میده...دیگه جمعش کن آخرشب فقط ...

وای مگه میشه جمع کرد تا میخام جمع کنم باز یه چیزی پیدا میکنم ک یا بلد نیستم یا ب راه حلش شک دارم

2728
توی یه روز نخوندم یه هفته بود کلییییی امتحان داشتم این یکیو ۲۱ ساعت خوندم وای پارسال واس ریاضی ترم ...

نچ نچ تو مخت میمونه اونوقت؟😑💔

توروخدا ب منم یاد بده هیچیو نمیتونم حفظ کنم :|

تاپیک دعوا دیدی منو تگ کن   
من تفریحی نه خخخ دوتا لیسانس و یه فوق دارم ولی هنوزم عاشق خوندن ریاصی هستم😃

دمت گرم😂😂

نهههه اول خوب بوداااا بلد بودم الان دارم به اونایی که بلدمم شک میکنم هی حس میکنم غلط یاد گرفتم

نه اینجوری کنی گیج میشی راه جواب درست هم غلط مینویسیا

این ریاضی خره اینجوری متاسفانه 

من تو کل ۱۲ سال مدرسه رفتم ۲۱ ساعت ریاضی نخوندم 

اینقد درس مسخره چرتی هست حالم ازش بهم میخوره 

مزخرف ترین درسی هست که دیدم 

من هرچی بیشتر بخونم سر امتحان یادم میره 😐😐😐

حفظیاتم زیاد خوب نیست ولی ریاضی چون با یه راه پیش میره یادم نمیره

نچ نچ تو مخت میمونه اونوقت؟😑💔 توروخدا ب منم یاد بده هیچیو نمیتونم حفظ کنم :|

خب انگار تو تنم کخ دارم نمیتونم نخونم

اعتقادم بر اینه ک اگ تمام تلاشمو نکنم ب ۲۰ نمیرسم

کمال گرام فقطططططط ۲۰ میخام

نه اینجوری کنی گیج میشی راه جواب درست هم غلط مینویسیا این ریاضی خره اینجوری متاسفانه  من تو ک ...

خیلی بده اتفاقا الان خیلی گیج شدم یادمه روز اولی که شروع ب خوندن کردم مثال حل کردم با فرمول الان حتی ب حل کرده هامم شک دارم حس میکنم غلطه راه حلو عوض میکنم اصن ی وضعی

ن چجوری میخونی ک تو مخت بره اینو میگم

فقط میخونم😐💔😂

مثالای کتابو دونه دونه حل میکنم فیلم اموزشی میبینم نمونه سوال و....

فقط میخونم😐💔😂 مثالای کتابو دونه دونه حل میکنم فیلم اموزشی میبینم نمونه سوال و....

من با مثال و فیلم اموزشی هیییچ مشکلی ندارم با کتابا قهرم😂😭 ی مشت کلمه فقط چپوندن حفظ کردن برا چیمونه؟ نمیخونم اصلا فقط فیلم میبینم ک مفهومش برام روشن شه همونم کافی میشه😂💔

تاپیک دعوا دیدی منو تگ کن   
من با مثال و فیلم اموزشی هیییچ مشکلی ندارم با کتابا قهرم😂😭 ی مشت کلمه فقط چپوندن حفظ کردن برا چیمو ...

😂😂ولی خدایی ریاضی بد چیزیه

2706