2726
عنوان

امتحان ریاضی خرررررره

140 بازدید | 33 پست

فردا دارم😭

۲۱ ساعته دارم میخونم😭

دعا کنین اسون باشه

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

موافقم😂

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

من دادم رفت 😂

برات دعا میکنم خوب بدی 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
موفق باشی حتما خعلی خوب میدیی امتحان تو خعلی خوندی همه اش بلدیی تو میتونییییی

نهههه اول خوب بوداااا بلد بودم الان دارم به اونایی که بلدمم شک میکنم هی حس میکنم غلط یاد گرفتم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
من عاشق ریاضی بودم و هستم کلاس چندمی؟

واسه تفریحی خوبه منم حل کردن مسئله رو دوس دارم ولی سر امتحان نههههه💔

یازدهم

واسه تفریحی خوبه منم حل کردن مسئله رو دوس دارم ولی سر امتحان نههههه💔 یازدهم

من تفریحی نه خخخ

دوتا لیسانس و یه فوق دارم ولی هنوزم عاشق خوندن ریاصی هستم😃

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم

ســــــــــــ💖ـــــــلام ســـــــــــــ😍ــــــلام

خانمـــ👱🏻‍♀️ـــا و آقایــــ👨🏼‍🦰ـــون خبر دارم اونم چه خبری 🔥🔥🔥

میخواییم با یه خانواده شر و شیطون که تو زندگیشون هر روز پر از چالشه و با فراز و نشیب های زیاد  روبه رو میشن آشنا بشیم

📎🖇️ داستان ما مجموعه ای از عشق دیروز و امروزه که باهم تلفیق شده و زندگی پدر و مادرا به زندگی بچه ها گره🪢 خورده

بیایید تو پیجمون تا خودتون بخونید و لذت ببرید 😍😋💕💞💖💗

این لینک پیج هستش بزنید روش وارد پیج‌ میشین 

ایدی پیج 

roman_love84

2706