2726
عنوان

ختم سوره حشر

165 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان دلم،بایدچهل ویک مرتبه سوره حشرروبخونم

هرکی،هرچندتا که می‌تونه تلاوت کنه بگه لطفا

إن شاالله که همگی حاجت روا بشیم

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
سلام  من هر شب میخونم

قبول باشه

اما منظورم اینبودمثلا بگید برای من یکبار میخونید

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه😔

باو،غصه نخور،خدا بهترینش رو برات فراهم میکنه،من درحال حاضرغرق درمشکلاتم،واولین واصلی ترین چیزی که ازختم چند می‌خوام حس آرامشی که بهم میده،اینکه نتیجه کار رو بخدا بسپاری ومسلما اون هم بهترینش رو برات فراهم میکنه،فقط باید صبورباشی

باو،غصه نخور،خدا بهترینش رو برات فراهم میکنه،من درحال حاضرغرق درمشکلاتم،واولین واصلی ترین چیزی که از ...

اگه ِآرامششو میخوای خودت باید بخونی

واسه من که نشد 

الانم دلم پرغصه اس🥺

ان شاء الله واسه توبشه

تیکر به وقت معجزه🌱برام دعا کنید معجزه ای ک منتظرشم رخ بده🕊اگه برام دعا کردید بهم بگید خوشحال میشم❤🌱
قبول باشه اما منظورم اینبودمثلا بگید برای من یکبار میخونید

عزیزم منم منظورم این‌بود که از امشب هر شب برات یکبار میخونم تا چهل شب

اگر هم همین امشب باید خونده بشه من یکی میخونم

😁
عزیزم منم منظورم این‌بود که از امشب هر شب برات یکبار میخونم تا چهل شب اگر هم همین امشب باید خونده ب ...

واقعا؟چه حس خوبی،چقد خوشحالم کردید😘😘😘😘😘😘😘😘إن شاالله هرچی ازخدا میخواید،بهتون بده

راستش زمان خاصی نداره،منظورم همون تاثیردسته جمعیش