2737
2734
عنوان

مستاجر

155 بازدید | 11 پست

کسی میدونه که آیا صاحب خانه زودتر از موعد مستاجر و بیرون کنه؟ 

دلیلشم این باشه ک اقوامتون میان در ساختمون و نمیبندن چون اصلا در خرابه و درستش نمیکنن؟

مهربون باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مطمئتی؟ ما به موقع اجاره و شارژ میدیم  میگم در ساختمون درست کن که بسته بشه  قبول نمیکنن ...

اره نميتونه مگه اينكه هزينه هاي جابه جايي واثاث كشي تونو بده و كلي دنگ و فنگ ديگه بكشه كه بتونه زودتر از موعد بلند كنه اونم چند ماه بايد بره شوراي حل اختلاف  به زحمتش براش نميارزه

اما خوب اينجوري سر موعدتون بلندت ميكنه

چقدر مونده به موعدتون؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

صاحبخونه هرکاری میتونه بکنه. بیرونم نتونه بکنه، انقدر سر چیزای دیگه  موقع تخلیه میتونه اذیت کنه که خودت پشیمون بشی چرا نشستی کلا از من بتو نصیحت تو اختلاف پیدا کردن با صاحبخونه پاشی بهتره.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
سلام خرابی در ی طرفه نبستن در ی طرف اگ  در بسته نمیشه صاحبخونه غیر منطقی حرف میزنه اگ‌شما در ...

بخدا در خرابه در و درست نمیکنن میگن دو طبقه رو بیا پایین مطمئن شو در بسته هست 

اخه میشه؟ 

گفتم درست کن هزینشو میدم میگن کلا باید سیم کشی عوض بشه  

میگم خب عوض بشه

میگن نه کلا درست نمیشه 

الان بحثم شد بخدا تپش قلب گرفتم

مهربون باشیم