2733
2734
عنوان

سوزن جلوگیری لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 29 پست
عوارض داره‌ ببخشید شوهرت چرا باید از هفت دولت آزاد باشه؟! جمع کنه خودشو والا

عاشقتممممم تافیتا جاننننمممممممممم..

خخخخخخخخ..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امپول یکماهه 6سال زدم خیلیم خوب بود

بعد دوماه قطعش کردم پسرمو باردار شدم

س سالم بعد اون زدم خوب بود

دیگه این آخریا سهل انگاری کردم با اینکه بچه نمیخاستم سومی رو هم زاییدم

الان 3سالشه

حدود 8ماهه نمیزنم ولی باید برم بگیرم حتما

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2731
عاشقتممممم تافیتا جاننننمممممممممم.. خخخخخخخخ..

سلام عزیزدلم😍

من بیشتر فدات بشم🙏🙏😘❤️❤️

والا😂😂🙈🥴

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
من امپول یکماهه 6سال زدم خیلیم خوب بود بعد دوماه قطعش کردم پسرمو باردار شدم س سالم بعد اون زدم خوب ...

بنظرم شما همین امشب بزن

اصلا نذار به فرداشب بکشه کارت🤐🙄😂😂❤️

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2738
سلام عزیزدلم😍 من بیشتر فدات بشم🙏🙏😘❤️❤️ والا😂😂🙈🥴

سلام به روی ماهت عزیزم..

قربونت...

خخخخخخخخ..

میگم به غیر از آ یو دی بهترین روش کاندومه..درسته عزیزم؟

شما چون تحصیلات و شغلتون باهاش مرتبط هست میپرسم عزیز دلممم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
بنظرم شما همین امشب بزن اصلا نذار به فرداشب بکشه کارت🤐🙄😂😂❤️

اره والا

پریودم تموم بشه میگیرم حتما🤓شوهر من داغه داغ

😬😬🤧😷🤐

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
سلام به روی ماهت عزیزم.. قربونت... خخخخخخخخ.. میگم به غیر از آ یو دی بهترین روش کاندومه..درسته عز ...

بله عزیزم

کا…ندوم از همون اول رابطه ( باعرض پوزش) بسیار مطمئن هست

فقط چون هیچ راهی صد در صد تضمینی نیست دقت کنید اگه دیدید پاره شد یا هرچی ، تا ۷۲ ساعت فرصت دارید تا قرص اورژانسی مصرف کنید🙏😘🥰

اره والا پریودم تموم بشه میگیرم حتما🤓شوهر من داغه داغ 😬😬🤧😷🤐

خوشبخت باشید عزیزم😂😂🙏😍❤️❤️

بله عزیزم کا…ندوم از همون اول رابطه ( باعرض پوزش) بسیار مطمئن هست فقط چون هیچ راهی صد در صد تضمینی ...

چشم عزیزم.

ممنونم از راهنمایی هاتون عقشمممم.

فدات....

خدا حفظتون کنه هر جای این دنیا که هستین...

چشم عزیزم. ممنونم از راهنمایی هاتون عقشمممم. فدات.... خدا حفظتون کنه هر جای این دنیا که هستین...

سلامت باشید عزیزدلم

🙏🙏😘😘❤️❤️❤️همچنین مهربانو

2706