2733
2734
عنوان

این چه غلطی بود کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیززززمممم😍😂

خوب چرا ترسناک میبینی راهی نداره باید یکم صبر کنی تا یادت بره

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2738

این عادی هست ... به خاطر فشار روحی هست فقط چند مدت دیگه اینجور فیلما رو نگا نکنین چون واقعا اعصاب ضعیف میشه ... یه چند روز بعد خوب میشین نگران نباش فقط سعی کنین به یاد نیارین یا یه مدت از چراغ خواب استفاده کنین

دانشجو روان شناسی🧠 .تاپیک هام در مورد روانشناسی هست دوست داشتی سر بزن🧡

وای شما چرا اینجوریین😐😂 من فیلم ترسناک میبینم اصن جیغ نمیزنم فقط نفسم بتد میاد سکته رد میکنم🤣🤣

نمیدونم ولی انصافا افرینش خیلی ترسناکه من شبا میرفتم میچسبیدم مامانم میخابیدم

تاپیک دعوا دیدی منو تگ کن   

یه چند روزی اینجوری میشید بعد عادی میشه

من کلا میونه ای با ترس ندارم

شبا میشینم فیلم کالبد شکافی انسان میبینم بفهمم چیا تو بدن هست😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2706